Simply Divine Botanicals - Oční gel pro okamžitou úlevu při napuchlých očích 30 ml/ Pack Your Bags They´re Leaving!

Simply Divine Botanicals - Oční gel pro okamžitou úlevu při napuchlých očích 30 ml/ Pack Your Bags They´re Leaving!

(30 ml pack size)
Incl. Tax: CZK 949.00 Excl. Tax: CZK 784.30

Availability: In stock

Out of stock

Article-Nr.: 3981
  • Orders processed within 24 hours on working days
  • Delivery throughout Europe
  • Reliable customer service
Description

Details

Oční gel pro okamžitou úlevu při napuchlých a unavených očích. Tento gel byl navržen, aby pomáhal při napuchnutí oblasti kolem očí a jeho účinky ohromují dnes a denně každého, kdo jej vyzkouší. Dr. Gabriel Cousens jeho působení vysvětluje tím, že krém aktivuje akupunkturní body a posiluje tak funkci ledvin.

Obsah: 30 ml

Použití:
Ráno a večer naneste kolem očí malé množství krému. Krém je velmi účinný a proto při prvním použití doporučujeme vyzkoušet jej pouze na malé ploše. Po chvíli je možné v případě potřeby nanést přes něj i některý z hydratačních krémů.

Složení:
Okurka, 24 karátové zlato, mořské řasy, olej z rakytníku řešetlákového, olej z melounových semínek, kadidlový esenciální olej, myrha, mandarinka a citronová tráva, vitamín E.

Vyrobeno: v USA

Výrobce: Simply Divine Botanicals


Kosmetika Simply Divine Botanicals je milovaným dítětem Barbary Rogers, světoznámé bylinkářky a přírodní léčitelky. Barbara jednou vytvořila tak unikátně čistý přírodní elixír, že byl za hranicí všech vědeckých předpokladů a postupů a lidé si jej okamžitě oblíbili. Barbara postupně přidávala další produkty a tak spontánně vznikla čistá kosmetika Simply Divine Botanicals (Jednoduše božské bylinky), stoprocentně přírodní, bylinná kosmetika bez syntetických přísad, konzervantů a chemických sloučenin.

Kosmetiku Simply Divine Botanicals objevila Tereza Havrlandová, zakladatelka Lifefoodu, osobně na jedné ze svých cest. Nadchla ji celým svým konceptem i jednotlivými položkami, o jejichž účinku se přesvědčila sama na sobě. Kosmetika jí připadala tak zázračná a osoba Barbary Rogers tak inspirativní, že se rozhodla o tento objev podělit se svými zákaznicemi a přivést tuto kouzelnou kosmetiku do České republiky.

Article-Nr. & EAN

Pack size: 30 ml
Article-Nr.: 3981
EAN: 753004280069

Country of Origin:

United States