Simply Divine Botanicals - Krém na obličej - Rose du Jour pro normální a smíšenou pleť

Simply Divine Botanicals - Krém na obličej - Rose du Jour pro normální a smíšenou pleť

(60 ml pack size)
Incl. Tax: CZK 749.00 Excl. Tax: CZK 619.01

Availability: In stock

Out of stock

Article-Nr.: 3982
  • Orders processed within 24 hours on working days
  • Delivery throughout Europe
  • Reliable customer service
Description

Details

Vynikající jako hydratační krém pro denní použití. Netestováno na zvířatech.  

Pužití: Nanášejte na pleť po ošetření tonikem ráno, případně večer. 

Složení: Bezpodmínečná Láska a Vděčnost, pramenitá voda, prášek z mořských řas, okurkový gel, panenský kokosový olej BIO, mandlový olej, meruňkový olej, olej z pupalky dvouleté, šípkový olej, jojobový olej, slunečnicový olej, olej z bělokvětu, esenciální oleje z růžového gerania, růžové dřevo, bergamot, heřmánek římský, bulharská levandule, vanilka, rose absolute. 

Obsah: 60ml 

Vyrobeno v USA 
 
Výrobce: Simply Divine Botanicals

Kosmetika Simply Divine Botanicals je milovaným dítětem Barbary Rogers, světoznámé bylinkářky a přírodní léčitelky. Barbara jednou vytvořila tak unikátně čistý přírodní elixír, že byl za hranicí všech vědeckých předpokladů a postupů a lidé si jej okamžitě oblíbili. Barbara postupně přidávala další produkty a tak spontánně vznikla čistá kosmetika Simply Divine Botanicals (Jednoduše božské bylinky), stoprocentně přírodní, bylinná kosmetika bez syntetických přísad, konzervantů a chemických sloučenin.
 
Kosmetiku Simply Divine Botanicals objevila Tereza Havrlandová, zakladatelka Lifefoodu, osobně na jedné ze svých cest. Nadchla ji celým svým konceptem i jednotlivými položkami, o jejichž účinku se přesvědčila sama na sobě. Kosmetika jí připadala tak zázračná a osoba Barbary Rogers tak inspirativní, že se rozhodla o tento objev podělit se svými zákaznicemi a přivést tuto kouzelnou kosmetiku do České republiky.  
 
Article-Nr. & EAN

Pack size: 60 ml
Article-Nr.: 3982
EAN: 753004280007

Country of Origin:

United States