Simply Divine Botanicals - Hydratační tělový krém - neparfémovaný

Simply Divine Botanicals - Hydratační tělový krém - neparfémovaný

(354 ml pack size)
Incl. Tax: CZK 629.00 Excl. Tax: CZK 519.83

Availability: In stock

Out of stock

Article-Nr.: 3986
  • Orders processed within 24 hours on working days
  • Delivery throughout Europe
  • Reliable customer service
Description

Details

Zvlhčující tělový krém. Vhodný pro normální, suchou, zralou a citlivou pleť. Luxusní, hluboce výživný a zvlhčující krém, který neucpává póry. Je bohatý na mastné kyseliny, vitamíny, antioxidanty, esenciální oleje a další výživné látky. Podporuje regeneraci pleti, léčí ji a hydratuje, působí proti vráskám a jejímu stárnutí. Bez chemikálií a jakýchkoli umělých přísad, pouze působením čistých rostlinných přísad je výsledkem užívání tohoto krému revitalizovaná, svěží, mladistvě vyhlížející pleť. 

Netestováno na zvířatech. 

Složení:Bezpodmínečná Láska a Vděčnost, bambucký olej, aloe vera BIO, růžová voda, jojobový olej, slunečnicový olej, včelí vosk, protiplísňová látka Borax, přirozený zdroj organické síry MSM, vitamín E a esenciální oleje.  

Obsah: 354ml 

Vyrobeno v USA 

Kosmetika Simply Divine Botanicals je milovaným dítětem Barbary Rogers, světoznámé bylinkářky a přírodní léčitelky. Barbara jednou vytvořila tak unikátně čistý přírodní elixír, že byl za hranicí všech vědeckých předpokladů a postupů a lidé si jej okamžitě oblíbili. Barbara postupně přidávala další produkty a tak spontánně vznikla čistá kosmetika Simply Divine Botanicals (Jednoduše božské bylinky), stoprocentně přírodní, bylinná kosmetika bez syntetických přísad, konzervantů a chemických sloučenin. Kosmetiku Simply Divine Botanicals objevila Tereza Havrlandová, zakladatelka Lifefoodu, osobně na jedné ze svých cest. Nadchla ji celým svým konceptem i jednotlivými položkami, o jejichž účinku se přesvědčila sama na sobě. Kosmetika jí připadala tak zázračná a osoba Barbary Rogers tak inspirativní, že se rozhodla o tento objev podělit se svými zákaznicemi a přivést tuto kouzelnou kosmetiku do České republiky.

Article-Nr. & EAN

Pack size: 354 ml
Article-Nr.: 3986
EAN: 753004220171

Country of Origin:

United States