Simply Divine Botanicals - Čistící pěna na vlasy, obličej a tělo - levandule

Simply Divine Botanicals - Čistící pěna na vlasy, obličej a tělo - levandule

(473 ml pack size)
Incl. Tax: CZK 629.00 Excl. Tax: CZK 519.83

Availability: In stock

Out of stock

Article-Nr.: 3987
  • Orders processed within 24 hours on working days
  • Delivery throughout Europe
  • Reliable customer service
Description

Details

Čisticí pěna na vlasy, obličej a tělo. Konečně! Tři v jednom. Jeden produkt, který dokonale umyje vlasy, tělo i tvář a působí příznivě při podráždění kůže. Zákazníci nadšeně referují o zářících vlasech, vyhlazeném obličeji a zpevněném těle. 

Od Simply Divine Botanicals.

Netestováno na zvířatech.  

Složení:Bezpodmínečná Láska a Vděčnost, aloe vera BIO, zenergizovaná a okysličená voda, přirozený zdroj organické síry MSM, dodecylsíran sodný, vápník, draslík, hořčík, oleje z avokáda, mandlí a oliv, vitamín E a esenciální oleje z levandule.  

Obsah: 473ml 

Vyrobeno v USA 

Kosmetika Simply Divine Botanicals je milovaným dítětem Barbary Rogers, světoznámé bylinkářky a přírodní léčitelky. Barbara jednou vytvořila tak unikátně čistý přírodní elixír, že byl za hranicí všech vědeckých předpokladů a postupů a lidé si jej okamžitě oblíbili. Barbara postupně přidávala další produkty a tak spontánně vznikla čistá kosmetika Simply Divine Botanicals (Jednoduše božské bylinky), stoprocentně přírodní, bylinná kosmetika bez syntetických přísad, konzervantů a chemických sloučenin.

Kosmetiku Simply Divine Botanicals objevila Tereza Havrlandová, zakladatelka Lifefoodu, osobně na jedné ze svých cest. Nadchla ji celým svým konceptem i jednotlivými položkami, o jejichž účinku se přesvědčila sama na sobě. Kosmetika jí připadala tak zázračná a osoba Barbary Rogers tak inspirativní, že se rozhodla o tento objev podělit se svými zákaznicemi a přivést tuto kouzelnou kosmetiku do České republiky.

Article-Nr. & EAN

Pack size: 473 ml
Article-Nr.: 3987
EAN: 753004250086

Country of Origin:

United States