Device - Horizontální šnekový odšťavňovač Sana Juicer by Omega EUJ-707, bílý

Device - Horizontální šnekový odšťavňovač Sana Juicer by Omega EUJ-707, bílý

(1 pack size)
Incl. Tax: CZK 10,960.00 Excl. Tax: CZK 9,057.85

Availability: In stock

OR
On stock at supplier
Article-Nr.: ZPR-4036
  • Orders processed within 24 hours on working days
  • Delivery throughout Europe
  • Reliable customer service
Description

Details

Horizontální šnekový odšťavňovač Sana Juicer by Omega EUJ-707 je vybaven kvalitním motorem, který má pouhých 70 otáček za minutu. Tento šetrný způsob zpracování surovin zajišťuje, že nedochází ke ztrátě vitamínů, minerálů a enzymů jako je tomu u vysokorychlostních odšťavňovačů.

Sana Juicer využívá k odšťavňování dvoufázové síto, které zaručuje maximální výtěžnost. Dokáže zpracovat všechny běžné druhy ovoce a zeleniny, listy, bylinky . Odšťavňovač je vyrobený z BPA free materiálů, které nemají oproti jiným plastům negativní účinky na fungování imunitního systému člověka. Mezi další přednosti odšťavňovače patří vysoká výtěžnost šťávy s kvalitně vylisovanou vlákninou, velký plnicí otvor, volitelné hrubé síto, skleněná nádoba na šťávu, nerezová nádoba na drť, nadčasový design a tichý provoz.

Jednoduchou výměnou odšťavňovacího síta za homogenizační pouzdro je možné přístroj využít k výrobě několika druhů těstovin, mletí kávy, přípravě ořechového másla, dětské přesnídávky, zmrzliny, sorbetu a jiných zdravých pokrmů, které si brzy oblíbí všichni členové vaší domácnosti.

Sana Juicer by Omega EUJ-707 je první horizontální šnekový odšťavňovač, který má k dispozici volitelné hrubé síto. S použitím hrubého síta snadno odšťavníte měkké ovoce a zeleninu s lepšími výsledky. Pěchovací zátka s těsněním umožňuje jednoduše stírat stěny plnící hubice a tím bez zbytků zpracovat všechny druhy ovoce a zeleniny.

Chytrý tvar těla umožňuje přenášet odšťavňovač bez jakékoliv rukojeti. Novinkou je také napájecí kabel, který vychází z dolní části odšťavňovače. Poloha kabelu umožňuje zapojení zástrčky přímo do zásuvky na zdi bez ohledu na umístění odšťavňovače.

Živé enzymy obsažené ve šťávě z odšťavňovače Sana Juicer by Omega EUJ-707 zajišťují čerstvou a živou šťávu, která si uchovává vzhled, chuť a živiny až po dobu 48 hodin při uchování v ledničce.

Příslušenství obsažené v balení:

Jemné síto, hrubé síto, homogenizační pouzdro, nástavce na těstoviny, pyré, ořechová másla, skleněná nádoba na šťávu, nerezová nádoba na drť, cedník šťávy, pěchovací zátka s těsněním, kartáč na čištění, český a anglický návod k obsluze.

Technické údaje:

Rozměry (v × š × h): 42 × 18,7 × 32 cm
Otáčky/min: 70
Způsob odšťavňování: šnekový
Příkon: 150 W
Hmotnost: 5,7 kg

* Prodáváme pouze v rámci ČR
* Zboží na vyžádání u dodavatele.

Article-Nr. & EAN

Pack size: 1
Article-Nr.: ZPR-4036
EAN: 2010000004791

Country of Origin:

China