Device - Odšťavňovač Green Star

Device - Odšťavňovač Green Star

(1 pack size)
Incl. Tax: CZK 19,290.00 Excl. Tax: CZK 15,942.15

Availability: In stock

OR
On stock at supplier
Article-Nr.: ZPR-3964
  • Orders processed within 24 hours on working days
  • Delivery throughout Europe
  • Reliable customer service
Description

Details

- vyšší výtěžnost šťávy než kdykoli předtím

- jednoduché ovládání

- širší spektrum užití díky četnému množství vybavení

 

Řada Green Star byla vytvořena pro získávání přirozeně zdravých šťáv s maximem drahocenných vitamínů, enzymů a minerálů. Green Star™ Elite je vhodný pro většinu ovoce a zeleniny. Dokonce s ním můžete odšťavit i čerstvé pšeničné klíčky či řapíkatý celer během chvilky na velmi kvalitní šťávu. 

NOVÁ třífázová technologie

Odšťavňovač Green Star Elite je vůbec první přístroj, který používá tří fázovou technologii: homogenizaci, míchání, Lisování. 

Homogenizace

První část procesu je homogenizace, kdy ozubená kola nadrtí ovoce i zeleninu na jemné pyré. Dlouholistá zelenina je nasekána v krájecí části.

Další dvě části probíhají v umělohmotných spirálách. 

míchání

Kulaté žlábky na prvních třech spirálách jsou téměř vertikální, aby byl pohyb homogenizovaného ovoce a zeleniny pomalý. Během procesu je hmota dále redukována a promíchávána. Vertikální směr spirál zvyšuje účinek této přípravy před následným lisováním. 

Lisování

ve třetí části přístroje mají spirály ostřejší a lomené hrany. To zajistí, že kapalina a zdravé složky budou vytlačeny z homogenizované směsi v maximálním množství. V závěru procesu přichází na řadu regulační hlava, která vyvíjí protitlak a zvyšuje tak výtěžnost šťávy. Výsledkem je sklenice se šťávou plnou výživných látek, které nezůstávají ve vylisované dužině.

Ještě více šťávy

Ač je to těžko k uvěření,  Green Star™ Elite získává z ovoce i zeleniny ještě více šťávy než Green Star™ GS-1000 nebo Green Star™ GS-3000. Toho dosahuje díky delším lisovacím válcům.

Nový design

Odšťavňovač Green Star™ Elite nejenom že vytváří nebesky lahodné a zdravé čerstvě vylisované šťávy, ale nový design také splňuje estetické požadavky moderní domácnosti.

Větší spektrum použití díky více základním doplňkům

Abychom Vám umožnili vyrábět s Odšťavňovačem Green Star™ Elite co největší množství lahůdek, připojili jsme k základnímu vybavení hrubé síto a soupravu na výrobu tyčinek. Praktická dřevěná palička usnadňuje získávání šťávy z jemného ovoce. A protože čištota je velmi důležitá, je součástí vybavení i odkapávací tácek, aby nedošlo ke zbytečnému pokapání stolu.

Nízký vstup vzduchu

Při odšťavňování silným, ale pomalu se otáčejícím párem šroubovic se ve šťávě vytváří jen minimální množství tepla, což zpožďuje oxidaci. Při rychlosti pouhých 110 otáček za minutu se do sebe šroubovice zaklesnou jako ozubená kola a tudíž velmi citlivé enzymy a vzácné vitamíny zůstanou zachovány ve šťávě během celého procesu.

Více minerálů 

Do páru šroubovic odšťavňovače Green Star™ Elite byla přidána biokeramika a magnety, aby zlepšili kvalitu získané šťávy. Nejenom že “vytahují” do šťávy více minerálů, ale zároveň také zvyšují jejich biologickou přístupnost. To znamená, že naše tělo může efektivněji vstřebávat a využít rozpušťěné minerály.

Víc než jen odšťavňovač

Nejen odšťavňování, ale také směšování čerstvého, či mraženého ovoce (sorbety) bude s Vaším  Green Star™ Elite velmi jednoduché. Například společně s raw kuchařem Norbertem Wilmsem jsme vyvinuli recept na naše čokoládové cukrovinky s použitím doplňků Green Star™ Elite. 

Odšťavňovač Green Star™ Elite:

Způsob výroby: pomalá rychlost pouhých 110 otážek za minutu způsobuje obzvláště jemnou extrakci; biokeramika a magnety pro zvýšení kvality získané šťávy.

Záruka: 5 let pro užití v domáctnosti, 2 roky pro komerční užívání.

Rozměry a váha: šíře- 46,4 cm hloubka- 17,48 cm výška 31,75 cm, 8 kg.

Výkon: max. 200 Watt, 240 V, 30-60 minut.

Balení obsahuje:

Odšťavňovač Green Star™ Elite, jemné a hrubé síto, homogenizační (směšovací) sítko, skleněný džbánek, čistíví štětec, výpusťový knoflík pro hrubé a jemné odˇšťavení jídla, umělohmotný píst, dřevěný píst, odkapávací tácek, souprava na výrobu tyčinek, bezpečnostní atest TÜV/GS.

*Prodáváme pouze v rámci ČR.
* Zboží na vyžádání u dodavatele.

Article-Nr. & EAN

Pack size: 1
Article-Nr.: ZPR-3964
EAN: 9375703462

Country of Origin:

Czech Republic