Device - Citrusovač Catler CP8010, nerez

Device - Citrusovač Catler CP8010, nerez

(1 pack size)
Incl. Tax: CZK 7,290.00 Excl. Tax: CZK 6,024.79

Availability: In stock

OR
On stock at supplier
Article-Nr.: ZPR-4042
  • Orders processed within 24 hours on working days
  • Delivery throughout Europe
  • Reliable customer service
Description

Details

Citrusovač Catler CP8010 je jedinečným spojením elegantního vzhledu a jednoduchosti ovládání. Bude se vyjímat ve vaší domácnosti, ale jeho využití ocení i profesionálové v restauracích či kavárnách.

S pomocí dvou výměnných nerezových filtrů budete schopni připravit vynikající džus bez dužiny, nebo naopak i džusy hustší konzistence. Všechny odjímatelné části citrusovače lze mýt v myčce.

Citrusovač Catler je vybaven průhledným plastovým krytem, který brání v usazování prachu. Hubice pro výpust šťávy lze jedním pohybem uzamknout a zamezit tak nežádoucímu odkapávání šťávy po ukončení lisování. Pro uvolnění hubice stačí opět jediné stisknutí. Nic tedy nebrání jeho umístění na vaší kuchyňské lince.

Díky jedinečnému designu a velmi tichému chodu motoru se Catler CP 8010 brzy stane vaším nejoblíbenějším přístrojem v kuchyni.

Je vhodný pro snadnou a rychlou přípravu šťáv z citrusových plodů. Lisovací trn je uzpůsoben pro lisování plodů různých velikostí. Bezpečnostní systém neumožní spuštění spotřebiče, dokud není správně sestaven. Patentované sklopné rameno zajišťuje maximální výtěžnost šťávy.

Technické údaje:

Rozměry (v × š × h): 18 × 21 × 43,5 cm
Příkon: 110 W
Způsob odšťavňování: rotační kužel univerzální velikosti
Hmotnost: 8 kg

* Prodáváme pouze v rámci ČR
* Zboží na vyžádání u dodavatele.

Article-Nr. & EAN

Pack size: 1
Article-Nr.: ZPR-4042
EAN: 12010000004739

Country of Origin:

China