Dr. Bronner / BABY MILD tekuté mýdlo bez vůně/ BABY MILD tekuté mýdlo bez vůně 236 ml

Dr. Bronner / BABY MILD tekuté mýdlo bez vůně/ BABY MILD tekuté mýdlo bez vůně 236 ml

(236 ml pack size)
Incl. Tax: CZK 319.00 Excl. Tax: CZK 263.64

Availability: In stock

Out of stock

Article-Nr.: 3701
  • Orders processed within 24 hours on working days
  • Delivery throughout Europe
  • Reliable customer service
Description

Details

Dopřejte si zcela unikátní zážitek – umyjte se touto delikátní směsí olejů, která zanechá vaší pokožku sametově hebkou a svěží! Toto nearomatizované mýdlo je výborné pro lidi, kteří trpí alergiemi nebo citlivou kůží a samozřejmě také pro děti.

Tekuté univerzální mýdlo s neutrální vůní je určené i pro tu nejcitlivější pokožku. Obsahuje z kombinaci bio panenského kokosového, olivového, jojobového a konopného oleje, které tvoří jedinečné přírodní mýdlo. Mýdlo jemně pění, skvěle voní, osvěžuje a přispívá k regeneraci pokožky. Neobsahuje syntetické pěnící složky, ztužovadla ani konzervanty.

Konopný bio olej je od kanadského Fair Trade dodavatele Farmer Direct. Kokosový bio olej pochází z Fair Trade projektu Serendipol na Srí Lance. Olivový bio olej se získává v Palestině a Israeli v rámci Fair Trade projektů Canaan – West Bank a Sindyanna – Nazareth. Palmový bio olej pochází z Fair Trade projektu v Ghaně, který je pod správou organizace NGO Fearless Planet. Baleno v lahvích ze 100% recyklovaného plastu a samozřejmě není testováno na zvířatech.

Dr.Bronner's je nejlépe prodávaná značka přírodních mýdel v Severní Americe. Kouzlo univerzálního mýdla Dr. Bronner's je totiž jednoduché.

Složení: Aqua, Potassium Cocoate 1,2, Potassium Olivate 1,2, Glycerin1, Potassium Hempate 1, Potassium Jojobate1, Citric Acid, Tocopherols 

Z olejů z kontrolovaného ekologického zemědělství 
Fair trade

Obsah: 236 ml 
Vyrobeno v USA

Article-Nr. & EAN

Pack size: 236 ml
Article-Nr.: 3701
EAN: 18787810323

Country of Origin:

United States