book - Mimi Kirk - Moderní odšťavňování - Kompletní průvodce

book - Mimi Kirk - Moderní odšťavňování - Kompletní průvodce

(1 pack size)
Incl. Tax: CZK 390.00 Excl. Tax: CZK 354.55

Availability: In stock

Out of stock

Article-Nr.: ZKN-4067
  • Orders processed within 24 hours on working days
  • Delivery throughout Europe
  • Reliable customer service
Description

Details

Víte, které ovoce vám zaručeně zvedne náladu, jaké šťávy vám pomůžou k vysněné postavě a čím vyléčit své neduhy? Zajímá vás, jak ovoce a zeleninu správně vybrat na trhu a jak je skladovat tak, aby udržely tolik vitaminů a minerálních látek, kolik je možné? Chtěli byste mít více životní energie, shodit těch pár nadbytečných kil nebo cítit více chuti do života? Potřebujete svému tělu pomoci se zdravotními problémy, jako jsou deprese, diabetes, rakovina, akné, alergie, menopauza, artritida a poruchy spánku?

Tato kniha je mnohem víc než jen sbírka receptů. Kromě obrovské dávky snadných, vyzkoušených a účinných receptů se vám do rukou dostává také praktická příručka, inspirující kniha a encyklopedie benefitů odšťavňování. S touto knihou zjistíte, jak může být odšťavňování jednoduché a snadné. Můžete si být jisti, že si každý nápoj v této knize skutečně užijete. Bude vám připomínat, že vyvážený život zahrnuje jak odšťavňování, tak i zdravou stravu, meditaci, spánek, cvičení, pobyt v přírodě a lásku – včetně lásky k sobě. Mimi Kirk vás bude motivovat nejedním džusem či koktejlem najednou. Nechť je tato kniha vaším prvním krokem na cestě k lepšímu zdraví!

Mimi začala s odšťavňováním v roce 1970, kdy odšťavňovače byly těžkopádné a náročné na údržbu. I když se šťávami několikrát přestala, pokaždé se k nim zase vrátila. V dnešní době jsou odšťavňovače a mixéry cenově dostupnější, snadno ovladatelné a snadno se čistí. Pro Mimi se každodenní odšťavňování nestalo jen zvykem a touhou po skvělé chuti, ale také přirozeným pomocníkem při stabilizaci krevního tlaku a cholesterolu, a zmírnění různých bolestí. Ve svých 71 letech byla organizací PETA zvolena jako miss vegetariánka v kategorii 50+.

Autor: Mimi Kirk
Rok vydání: 2016
Počet stran: 264

Article-Nr. & EAN

Pack size: 1
Article-Nr.: ZKN-4067
EAN: 9788073704360

Country of Origin:

Czech Republic