Zima, sýkorky a my

Zima, sýkorky a my

19. 12. 2013

Lifefood sídlí na okraji areálu VÚ Běchovice, což je velice dobré strategické místo navíc obklopené divokou přírodou. Žijeme tu v radostné symbióze my, divočina a zvířata. Ani mandlička, ba ani skořápka mandličky, tu nepřijde nazmar. Kolem Lifefoodu to žije :-)

Lifefood sídlí na kraji průmyslového areálu VÚ Běchovice a máme to štěstí, že jsme právě na kraji - sousedíme s loukami a divokými lesíky a křovisky, která si dělají co chtějí, takže je to dokonalé místo k životu a svět kolem nás je plný roztodivné a roztomilé havěti.  

Dej sýkorkám, to ti povídám

V Lifefoodu všechny mandle před použitím ve výrobě do produktů ručně přebíráme. Ty, které nejsou naprosto dokonalé, vyřazujeme, spolu s kousky skořápek a větviček, které často v bio mandlích nacházíme. Děláme to pro nejvyšší kvalitu našich výrobků. Vedlejší produkt pak rády zkonzumují sýkorky žijící v lesíku u sídla LF. Krmítka jsou samozřejmě stylová nekupovaná, vyrobená "na koleně" ze skořápek od mladých kokosů. Na obrázku věší Wlasta krmítko a Kamil přebírá mandle. Celozimní sýkorčí Vánoce :-)

tl_files/data/cz/Blog/2013/tereza/sykorkyfinal.jpg