Ukousněte si svůj podíl v Lifefoodu

Ukousněte si svůj podíl v Lifefoodu

Staňte se investorem, zhodnoťte své peníze a podpořte českou firmu!

Chcete se stát součástí života Lifefoodu? Chcete podpořit rozvoj české firmy, která vyrábí kvalitní produkty a podniká eticky? Staňte se naším investorem!

Zhodnoťte své peníze, získejte trvalou slevu do e-shopu a podpořte českou firmu

Lifefood spustil kampaň na portálu Fundliftkde nabízí obchodní podíl drobným investorům výměnou za 13 mil. korun českých na svůj další rozvoj. Investorem se může stát každý běžný střadatel, a vy, jako naši zákazníci, tak máte možnost nejen zhodnotit své peníze, ale zároveň i podpořit firmu, s kterou souzníte.

Skvělý produkt vyrobený eticky

Jistě nás znáte, naše produkty i celý příběh Terezy Havrlandové, takže víte, jak začínala z ničeho a dostala firmu od roku 2006 na světovou špičku v oboru výroby RAW produktů v BIO kvalitě. Dodnes Tereza firmu vede, aktivně se podílí na jejím chodu, můžete ji snadno potkat třeba na veletrhu, kde vám bude nabízet novou tyčinku k ochutnání.

Jak také víte, důležitý je pro nás nejen maximálně kvalitní a chutný produkt, ale také etika. Mantra našeho konání zní: na planetě Zemi a vztazích nám záleží. Jsme členem sdružení Slušná firma, neustále hledáme ekologické materiály a postupy, podporujeme bio zemědělce, jsme plně vegan.

Nyní by Tereza ráda firmu dále rozvíjela, rozhodla se však jít jinou cestou, než skrze bankovní sektor či velké investiční fondy. Fundlift byl proto první volbou.

Tyčinky Lifebar jsou BIO RAW

Již od 5 000 korun. Investice pro drobné střadatele

Jak to tedy vše funguje? Oproti běžnému akciovému trhu je možné investovat již poměrně malou částku, začíná se na 5 000 Kč. Výměnou za 13 mil. korun českých jako investoři získáte podíl na základním kapitálu ve výši 17,33 %. Je také možné kampaň dále navýšit až na 25 mil. korun českých, odpovídajících podílu 33,33 %.

Na co budou prostředky použity?

Finanční prostředky získané ze základní části emise po odečtení nákladů na kampaň využije Tereza na splacení dluhu, který vznikl za účelem odkoupení 49% podílu od německého partnera a spoluvlastníka, který společnost před dvěma lety dostal do drsné finanční situace. V případě navýšení kampaně budou získané finanční prostředky využity na investice do nových výrobních technologií a marketingu. Tereza i v případě prodeje maximálního 33,33% podílu investorům z Fundliftu zůstává majoritním majitelem a společnost bude i nadále rozvíjet.

Ve výrobně Lifefood
Tereza Havrlandová osobně navštěvuje naše dodavatela

Co za své peníze získám?

Již nejnižší investice od 5 000 Kč vám umožní získat trvalou slevu 5 % do e-shopu Lifefood. S růstem investovaných peněz roste i výše slevy. V dlouhodobém horizontu se stanete spoluvlastníky Lifefoodu, uložíte tak své peníze do perspektivní firmy a budete se tak moci podílet i na jejím finančním úspěchu. V delším časovém horizontu lze očekávat podíl na zisku firmy, na který má každý investor právo v podílu odpovídajícím velikosti obchodního podílu, a případný výnos z budoucího odprodeje podílu. V případě nuceného odprodeje (který může nastat jen za specifických podmínek), je zde garantovaný minimální výnos 8 % ročně.

1. Investice 5 000 – 45 000 CZK: trvalá sleva 5 % na produkty Lifefood na e-shopu.

2. Investice 50 000 – 100 000 CZK: trvalá sleva 10 % na produkty Lifefood na e-shopu a jednorázově při objednávce dárkový balíček produktů Lifefood zdarma.

3. Investice 105 000 – 295 000 CZK: trvalá sleva 15 % na produkty Lifefood na e-shopu, dárkový balíček a tričko z biobavlny „Life is Raw“.

4. Investice 300 000 – 495 000 CZK: trvalá sleva 20 % na produkty Lifefood na e-shopu, dárkový balíček a tričko z biobavlny „Life is Raw.“

5. Investice 500 000 CZK a více: trvalá sleva 25 % na produkty Lifefood na e-shopu, dárkový balíček a tričko z biobavlny „Life is Raw“, večeře s týmem společnosti Lifefood.

Záruky a bezpečnost investování

Fundlift je společným podnikem finanční skupiny Roklen a investiční skupiny Rockaway. Efektivně propojuje investory a projekty, které mají ambice růst. Investování na Fundliftu je regulovanou aktivitou na kapitálových trzích. Investice probíhají přímo prostřednictvím obchodníka s cennými papíry a celý proces je regulován Českou národní bankou. Všechny podrobné informace o projektu i investování a jeho rizicích najdete přímo na investičním portálu.

A nyní již pojďte s námi do toho! Těšíme se, že vás uvítáme v týmu!

Tým