Dárek "pro ni", který ladí s duší? Poraďte se s Dárkovou typologií

Dárek "pro ni", který ladí s duší? Poraďte se s Dárkovou typologií

02. 02. 2016

Muži, nechte se vést naší speciální Dárkovou Valentýnskou typologií a neuděláte chybu!


Muži! Víme, jak je to pro vás těžké, vybrat ten správný dárek. A na Valentýna to platí dvojnásob. Věřte nebo ne, v sázce je hodně. Dárkem můžete totiž hodně říct. Nejlepší je ovšem dárek zkombinovat s typologií osobnosti – sportovní přítelkyni asi jako dárek na Valentýna nenadchou růžové princeznovské střevíčky, a naopak princeznu před výstupem na Gerlach možná uvidíte naposledy. Jak se ale trefit do té správné typologie? S výsledky našeho dlouholetého výzkumu snadno.1. Sporťačka

Lifebar energy tyčinka

Holka do nepohody, s kterou je zábava. Sporťačku neutáhnete na vařené nudli, ale na pořádně výživném raw jídle. Na lezení po skalách ocení Lifebar, do tělocvičny Raw protein a do smoothie baobab. Praktickým dárkem prokážete, že patříte do jejího týmu a vezme vás na milost, i když zrovna nemáte na břiše pekáč buchet.

 

 

2. Víla

Rawmeo dezertní kuličky

Jemná a něžná stvoření. Že jste z ní někdy zmatení? Už nemusíte. Vílu si dokonale získáte sladkou pozorností. A nic není romantičtějšího, než slaďoučké kuličky Rawmeo. Mrkněte i na další sladkosti

 

 

 

3. Elegantní

Trika z biobavlny Lifefood

 

Dbá o sebe a to samé očekává i od vás. Tričkem z bio bavlny s dokonalým střihem dáte najevo vytříbený vkus a společenskou zodpovědnost. Ekologicky tištěné u české firmy, ve třech barvách a všech velikostech. Bio triko, na které jste tak dlouho čekali.

 

 

 

4. Princezna

Česká nej kuchařka živé stravy

 

Pořiďte své milované kuchařku – třeba 108 nejlepších receptů od Vařit či nevařit je skvělá volba - a slibte jí, že pro ni budete vařit. Tím ji dojmete a její srdce bude jen vaše. Z lásky vám pak začne vyvářet sama. V manažerských kurzech se tomu říká win win. 

 

 

 

 

 

 

5. Hospodyňka

http://www.lifefood.cz/tl_files/data/cz/Blog/2016/Valentyn1/Spiralizer.png

 

 

Domácnost je pro ni svatyně. Taková žena je požehnání doslova pro každého. Pomozte jí vytvářet teplé zázemí, ulehčete jí denodenní otročinu. Tento blender nabízí svělý poměr cena/kvalita a umožní jí vyniknout při nekonečných variantách smoothie a polévek. Sušička bude zdrojem tak dlouhé zábavy, jak dlouho vás bude bavit krájet a krájet. A to se vyplatí!

 

 

6. Divoženka

Raw bio olivyRáda experimentuje a objevuje nové obzory? Hlavně buďte originální. Chcete ji v létě pozvat k moři? Napište jí to na obal mořských řas. Pro Řecko se hodí olivy, Asii zastoupí kokosový Lifebar. A nebo nechte promluvit její čarovnou sílu – pořiďte jí sadu superfoods – a může kouzlit. A vy konzumovat. Opět, win win. No, není naše speciální Dárková typologie báječná?+1 tip navíc:

Dárek, který jí určitě, ale určitě, nedávejte :D

Přejeme krásného Valentýna, ať je vaše dávání dárků naplňující radostí.