Dárek, který ladí s duší? Poraďte se s Dárkovou typologií

Dárek, který ladí s duší? Poraďte se s Dárkovou typologií

02. 02. 2016

Nechte se vést Dárkovou Valentýnskou typologií. Vybrat správný dárek je kumšt a na Valentýna to platí dvojnásob. V sázce je mnohé. Dárkem můžete totiž hodně říct. Nejlepší je ovšem dárek zkombinovat s typologií osobnosti – sportovní přítelkyni asi jako dárek na Valentýna nenadchou růžové princeznovské střevíčky. Co s tím? Poradíme!


Vybrat správný dárek je kumšt a na Valentýna to platí dvojnásob. V sázce je hodně. Dárkem můžete totiž hodně říct. Nejlepší je ovšem dárek zkombinovat s typologií osobnosti – sportovní přítelkyni asi jako dárek na Valentýna nenadchou růžové princeznovské střevíčky, a naopak princeznu před výstupem na Gerlach možná uvidíte naposledy. Jak se ale trefit do té správné typologie? S výsledky našeho dlouholetého výzkumu snadno.

1. Sporťačka

Lifebar energy tyčinka

Holka do nepohody, s kterou je zábava. Sporťačku neutáhnete na vařené nudli, ale na pořádně výživném raw jídle. Na lezení po skalách ocení Lifebar, do tělocvičny Raw protein a do smoothie baobab. Praktickým dárkem prokážete, že patříte do jejího týmu a vezme vás na milost, i když zrovna nemáte na břiše pekáč buchet.

 

2. Víla

Rawmeo dezertní kuličky

Jemná a něžná stvoření. Že jste z ní někdy zmatení? Už nemusíte. Vílu si dokonale získáte sladkou pozorností. A nic není romantičtějšího, než slaďoučké kuličky Rawmeo. Přečtěte si více o jejich

 

Dbá o sebe a to samé očekává i od vás. Tričkem z bio bavlny s dokonalým střihem dáte najevo vytříbený vkus a společenskou zodpovědnost. Ekologicky tištěné u české firmy, ve třech barvách a všech velikostech. Bio triko, na které jste tak dlouho čekali.

 

 

4. Princezna

Česká nej kuchařka živé stravy

 

Pořiďte své milované kuchařku – třeba Česká rawfood aneb tajemství těch nejlepších je skvělá volba - a slibte jí, že pro ni budete vařit. Tím ji dojmete a její srdce bude jen vaše. Z lásky vám pak začne vyvářet sama. V manažerských kurzech se tomu říká win win. 

 

 

 

5. Hospodyňka

http://www.lifefood.cz/tl_files/data/cz/Blog/2016/Valentyn1/Spiralizer.png

 

 

Domácnost je pro ni svatyně. Taková žena je požehnání doslova pro každého. Pomozte jí vytvářet teplé zázemí, ulehčete jí denodenní otročinu. Tento blender nabízí svělý poměr cena/kvalita a umožní jí vyniknout při nekonečných variantách smoothie a polévek. Spiralizér bude zdrojem tak dlouhé zábavy, jak dlouhá bude nejdelší nudle. A to se vyplatí!

 

6. Okázalka

Přírodní kosmetika

 

Zdobí svět. Miluje pozornost a je expertkou na rafinovanost. A co může být rafinovanější než vůně? Voňavá kosmetika, například tento famózní levandulový krém. Přírodní vegan kosmetika, jenom bylinky a éterické oleje, nadchne každou a prokážete, že se vyznáte. Patří k tomu nejlepšímu, a vaše okázalka si to nejlepší zaslouží.

 

 

 

7. Divoženka

Raw bio olivyRáda experimentuje a objevuje nové obzory. Proč jí nedopřát možnost těšení? Pozvěte ji na RawFest. Lístky zatím sice nepořídíte, ale o to víc si bude vážit vaší handmade varianty. A nebo buďte originální. Chcete ji v létě pozvat k moři? Napište jí to na obal mořských řas. Pro Řecko se hodí olivy, Asii zastoupí kokosový Lifebar. A nebo nechte promluvit její čarovnou sílu – pořiďte jí sadu superfoods – a může kouzlit. A vy konzumovat.+1 tip:

Dárek, který jí určitě nedávejte :D

Ať je vaše dávání dárků naplňující radostí.