Terezino ohlédnutí za rokem 2014

Terezino ohlédnutí za rokem 2014

20. 12. 2014

Milí přátelé a fanoušci raw food - stres, úspěchy a láska, tři slova, která se prolínala tento rok mým životem. Osobním i pracovním, neboť oboje pro mě šťastně splývá v jedno. V Lifefoodu jsme dokončili náročnou rekonstrukci prostor, byli oceněni v prestižní soutěži, uspořádali největší festival živého jídla na světě...

Milí přátelé, fanoušci raw food,

stres, úspěchy a láska, tři slova, která se prolínala tento rok mým životem. Osobním i pracovním, neboť oboje pro mě šťastně splývá v jedno. V Lifefoodu jsme dokončili náročnou rekonstrukci prostor, byli oceněni v prestižní soutěži, uspořádali největší festival živého jídla na světě, na trh přinesli mnoho nových produktů a mnoho dalších lidí na tomto světě se začalo živit živou stravou... A já jsem šťastná, že jim chutná! Jsem na celý Lifefood tým tak hrdá! A že to bylo někdy opravdu náročné ... Bez počátečního stresu a chaosu by však nemohlo vykrystalizovat to krásné, stres je přirozený mechanismus jak aktivovat všechny systémy tak, abychom ze sebe dostali to nejlepší. A bez lásky k práci a bez víry ve smysl našeho konání bychom ztratili světlo majáku na půli cesty.

Tím majákem jste totiž vy, kterým jsme se zavázali dodávat ty nejkvalitnější produkty, inspirovat vás vlastním příběhem a stát při vás. Děkujeme, že nám svítíte na cestu.

Přeji vám krásné Vánoce a sebevědomý vstup do nového roku 2015. Nebojme se chaosu, tmelme jej láskou a dostaví se přesně ty výsledky, jaké potřebujeme.

Děkuji vám a všem svým kolegům v Lifefoodu. Díky, že jste.

Ze srdce,  

Tereza Havrlandová

Zakladatelka společnosti Lifefood