Rawsage nominován na britský „Inovativní veganský produkt 2016"

Rawsage nominován na britský „Inovativní veganský produkt 2016"

18. 08. 2016

V rámci VegfestUK Awards 2016, který oslavuje to nejlepší z veganského životního stylu ve Spojeném království, byl Rawsage nominován na cenu "Nejlepší inovativní veganský produkt 2016".

V rámci VegfestUK Awards 2016, který oslavuje to nejlepší z veganského životního stylu ve Spojeném království, byl výrobek společnosti Lifefood, Rawsage, nominován na cenu "Nejlepší inovativní veganský produkt 2016".

Rawsage je vůbec prvním slaným vegan snackem na trhu. Díky svému dokonalému složení a intenzivní chuti osloví každého. Název je slovní hříčkou a kombinací slov „raw“ a „sausage“ neboli klobáska. Tento delikátní snack je vyroben výhradně ze zeleniny a ořechů pěstovaných v nejvyšší BIO kvalitě, směsi bylinek a koření. Rawsage představuje zcela nový přístup v produkci raw veganských snacků v BIO kvalitě.

VegfestUK Awards jako významný ukazatel kvality

Od svého založení v roce 2007 jsou tato ocenění s desítkami tisíců hlasů významným momentem v roce pro mnoho veganských firem, organizací a projektů. Díky těmto cenám získávají menší veganské firmy a charity své jméno a prestiž a stávají se tak velmi oblíbenou a rovnocennou součástí anglické veganské komunity.

Organizátor VegfestUK Awards dodává: „Již přes půl milionu veganů a půl milionu vegetariánů aktivně vyhledává alternativy ve svém stravování, proto se prudce rozrůstá trh s veganskými produkty, projekty a organizacemi. Již samotná nominace na VegfestUK Awards 2016, které vnímá jak kvalitu, tak široké spektrum trhu, je tak velkým úspěchem. Očekáváme, že v kategorii „Inovativní veganský produkt“ se nominuje velké množství produktů a půjde zde o největší konkurenci.“

 

 

RAWSAGE   E-SHOP: RAWSAGE

 

.