RawFest: Festival živého jídla

RawFest: Festival živého jídla

05. 01. 2014

Milovníci raw food pozor! Zveme vás 24. 5. 2014 na RawFest, festival věnovaný oslavě živého jídla, zábavě a inspiraci. Program pro děti, přednášky, zajímaví vystavovatelé. Těšíme se na vás!

V sobotu 24. 5. 2014 se v areálu výrobny společnosti Lifefood v Praze – Běchovicích uskuteční první ročník akce jménem RawFest, festivalu věnovanému oslavě živé stravy, zábavě, sportu a inspiraci.

Festival má podtitul Festival živého jídla a na návštěvníky čeká bohatá přehlídka toho nejlepšího ze světa rawfood, od sušených produktů až po celá čerstvá raw menu "připravovaná" přímo na místě či pestré kombinace smoothies, představení superfoods a ukázka výroby rawfood produktů. O zábavu a vzdělání bude postaráno v přednáškovém stanu, kde se budou po celý den střídat zajímaví hosté s tématy nejen o raw food. Akce bude zahrnovat prezentaci různých originálních řemesel a dovedností, sportovních a pohybových aktivit, včetně hudby, tance a interaktivních workshopů. Velkou pozornost věnují pořadatelé dětem a jejich vyžití.

RawFest znamená celodenní zábavu pro malé i velké se spoustou dobrého jídla, skvělé inspirace a motivačních atrakcí. Akce se bude konat u prostoru provozovny Lifefood, na okraji areálu Výzkumných ústavů Běchovice v Praze, v těsném sousedství luk, lesů a hájů poskytujících dostatečné množství jarní zeleně pro příjemné požití festivalového dne.

Děláte něco zajímavého v oblasti živé stravy či souvisejících témat, rozumíte skvěle svému oboru a máte pocit, že právě návštěvníkům RawFestu máte co říct? Zůčastněte se RawFestu jako vystavovatel nebo účinkující, pořadatelé jsou otevřeni všemu novému. Rawfest je jiný! Napište na e-mail martina@lifefood.eu pár slov o sobě, co děláte a nejlépe i odkaz na vaše www. V případě zájmu se vám pořadatelé ozvou. 

Festival se koná pod záštitou společnosti Lifefood. 

tl_files/data/cz/Blog/2014/Novinky/RF-banner-851x315-03-01.jpg