RawFest 2015: inspirace a zábava

RawFest 2015: inspirace a zábava

13. 06. 2015

Fotogalerie a video z letošního RawFestu očima Lifefoodu. Skvělé jídlo, zábava, workshopy, hudba a energie Mimi Kirk a Tima Shieffa. RawFest potvrdil svou pověst jako prostoru setkávání a bohaté inspirace. Děkujeme všem, kdo jste dorazili a těšíme se na další rawfood party!

Děkujeme všem, kdo jste dorazili na víkendový svátek rawfood v Praze na Štvanici. Letošní RawFest se opravdu povedl! Mimi Kirk a Tim Shieff sdíleli své dlouholeté zkušenosti a rozdávali energii na všechny strany. Užívali jsme si skvělé živé raw jídlo, přednášky, hudbu, workshopy i sami sebe. RawFest letos opět nabídl prostor bohaté inspirace a setkávání a díky vám vznikla nádherná atmosféra. Děkujeme!

Atmosféru festivalu si můžete znovu vychutnat v tomto videu na nově vzniklém RawFest kanálu. Nezapomeňte se zaregistrovat k jeho odběru, již brzy zde najdete to nejlepší z přednášek, dema a mnoho dalšího.

Na Facebooku je ke shlédnutí i oficiální album fotografií. Kdo se najde, klidně se otagujte.

Následující fotogalerie zachycuje atmosféru RawFestu očima Lifefoodu. Zábava a soutěže na našich stáncích nebraly konce, Lifefood restaurace ze sebe vydala to nejlepší a nasytila strávníky měrou vrchovatou. 

Díky festivalu získává čím dál více lidí povědomí o tom, že se lze stravovat zdravě, lehce, bez chemie a přitom pestře a chutně.

Děkujeme partnerům festivalu za jejich podporu.


Partneři festivalu RawFest

{{insert_content::2407}}