Pro naše obchodní partnery

Pro naše obchodní partnery

Vážení obchodní partneři,  

před tím, než se vše kvůli vánočním svátkům na chvíli zastaví a přivítáme nový rok, bychom vás rádi informovali o kroku, který plánujeme na únor 2022.  

Předpokládáme, že stejně jako my evidujete v poslední době významný nárůst cen mnoha produktů, komodit a energií, např. surovin, dopravy, obalových materiálů, nájmů průmyslových a skladových prostor apod. To jsou vstupy, které zcela zásadně ovlivňují naše fungování a které nejsme schopni ovlivnit.  

Kvalita produktů a surovin, které Vám dodáváme, je pro nás na prvním místě a jsme rozhodnutí jí zachovat i v této nezvyklé době. Věříme, že Vaši zákazníci o kvalitní potraviny stojí a co více - zaslouží si je. Vyrábíme tak dál pouze z prémiových BIO surovin a velká část našich produktů vzniká s přispěním ruční práce našich zkušených zaměstnanců.  

Dovolte proto, abychom Vás touto cestou informovali, že od 1. 2. 2022 upravujeme základní ceník, který od nás včas obdržíte - nebo už jste možná obdrželi - od našeho obchodního týmu. Ceny jsme navýšili o minimální možné procento, potřebné pro to, abychom pokryli zvýšené náklady a mohli zachovat 100% kvalitu. Ostatní ujednané podmínky zůstávají stejné a nový ceník na nich nic nemění.  

Co je důležité, v lednu 2022 tak ještě můžete nakoupit za staré ceny. 

Velmi si Vás jako našeho klienta vážíme, ceníme si spolupráce, Vaší důvěry a podpory trhu s kvalitními potravinami, a chceme Vám za ni poděkovat. Rádi bychom Vám také popřáli krásné vánoční svátky, pevné zdraví a do nového roku jen to nejlepší.  

Budete-li mít jakýkoliv dotaz, nezdráhejte se nás oslovit. Obraťte se, prosím, na naše obchodní oddělení: 222 266 520 | obchod@lifefood.cz  

S pozdravem 

Petr Sláma 

Obchodní ředitel 

Lifefood Czech Republic s.r.o.