Kdo jsme

Jsme česká firma, která je průkopníkem, leadrem a inovátorem v oblasti RAW FOOD (živé stravy) v České republice i v zahraničí. Již 12 let pro vás vyrábíme prvotřídní RAW produkty v té nejvyšší BIO kvalitě, které posilují vaše zdraví, vitalitu a radost ze života. Navíc mají skvělou chuť.

Náš záměr

Naše kvalitní a chutné RAW BIO produkty jsou plné životní energie, živin, vitamínů, minerálů a enzymů v původní teplem neznehodnocené kvalitě. Naším záměrem je skrze ně podporovat zdravý, radostný, udržitelný a vědomý život na planetě Zemi.

VÍCE

Naše hodnoty

Naší základní hodnotou je LÁSKA A ÚCTA K ŽIVOTU, od které se odvíjí naše podnikání.

Zdraví a vitalita

Zdraví významně ovlivňuje kvalitu našeho života i života našich blízkých. Jsme si vědomi, že jedním z nejdůležitějších faktorů, které působí na lidské zdraví, je kvalita naší potravy. Proto na váš stůl přinášíme stravu plnou života, ve které jsou zachovány všechny živiny v původní neznehodnocené kvalitě a poměrech tak, jak je pro nás příroda připravila.

Na planetě Zemi nám záleží

Člověk je součástí života celého ekosystému planety. Vše je vzájemně propojeno a vše spolu souvisí. Proto každodenní péče o zdraví tohoto ekosystému je nezbytná pro kvalitu a zachování života na Zemi. Na výrobu našich produktů používáme suroviny v BIO kvalitě, a tím podporujeme ekologicky hospodařící farmáře po celém světě. Zavádíme kompostovatelné obaly a kompostujeme část odpadu z výroby.

Vědomý způsob života

Kromě materiálního světa vnímáme hlubší a jemnější roviny života - energii vědomí, která je podstatou veškeré hmoty. Víme, že živá strava podporuje vnímání těchto rovin. Necháváme se vést nejen naším rozumem, ale i naší intuicí. Jsme si vědomi důsledku svých činů a zodpovědnosti za naše podnikání.

Hojnost a radost ze života

V přírodě je hojnost. Proto přirozená živá strava obsahuje hojnost živin, vitaminů, minerálů a enzymů, a umožňuje nám tak nejen přežívat, ale žít naplno a s radostí. Přirozená, tepelně a chemicky nezpracovaná strava nám dodává palivo pro život naplno.

S poctivostí nejdál dojdeš

Poctivost a pravdivost se prolíná celým naším podnikáním - od férových vztahů s našimi zaměstnanci, dodavateli a zákazníky po otevřenou a upřímnou komunikaci v marketingu i prodeji. Jsme součástí projektu "Slušná firma". Smyslem našeho podnikání není jen tvorba zisku, naším primárním cílem je zvyšování kvality života a podpora vývoje lidského vědomí na Zemi.

Naše kvalita

Vyhledáváme pro vás ty nejkvalitnější suroviny v RAW BIO kvalitě (pěstovány v ekologickém zemědělství a zpracovány za studena nebo při nízkých teplotách do 45 °C tak, aby v nich byly zachovány všechny živiny, minerály a enzymy v původní přirozené kvalitě).


Naše REALLY RAW kvalita garantuje RAW zpracování od surovin až po finální produkt. Jen ze skutečně RAW surovin může vzniknout skutečně RAW produkt. Nespoléháme jen na certifikáty. S našimi dodavateli máme osobní přátelské vztahy a osobně dohlížíme na kvalitu surovin, jejich zpracování i přepravu. Naše produkty jsou VEGAN, přirozeně bezlepkové a bez laktózy.

CERTIFIKOVANÁ KVALITA LIFEFOOD