Nový význam slova čokoláda: Lifefood představuje čoko novinky

Nový význam slova čokoláda: Lifefood představuje čoko novinky

27. 05. 2015

Nový šamanský design Lifefood raw čokolád, abychom ještě více podtrhli jejich vášeň a sílu, střední 35g velikost na vaše přání a zcela nová příchuť s chia semínky! Lifefood raw čokolády prošly převratnými změnami...

Je to tak vzrušující! Zářivé barvy šamanského designu pravých Lifefood raw živých čokolád, nová velikost na vaše přání a další neodolatelná příchuť! Oblékli jsme naše čokolády do zcela nového designu, abychom ještě více podtrhli jejich výjimečný charakter, sílu a vášeň, která se v nich skrývá. Jak se vám líbí? 

Nová Lifefood raw čokoláda 70% kakao s chia semínky

Naše nejnovější příchuť si vás okamžitě získá. Křupavá čokoláda s 10% obsahem chia semínek je výživná, plná enzymů a energie. Obsahuje pouze nejkvalitnější tmavé 70% kakao a chia semínka, slazena je datlemi a vanilkou. Čistá blaženost, jejíž křupnutí pořádně nastartuje váš den!

Chia semínka obsahují 38 % chia oleje a 20 % proteinu. Vysoký obsah vlákniny, antioxidantů a omega 3 mastných kyselin spolu s ideálním poměrem mezi omega 3 a omega 6 mastnými kyselinami dělají z chia semínek skutečně zajímavou ingredienci. 

Zázračné semínko chia

Toto malinkaté semínko klame tělem. Pro svůj vysoký obsah výživných látek je považováno za jedno ze superfoods. Díky přirozeně vysokému obsahu vlákniny jsou do krve postupně uvolňovány nerafinované cukry, což pomáhá zmírňovat a redukovat chuť na jídlo. Díky omega 3 mastným kyselinám se zvyšuje schopnost koncentrace. 

Tajemství chia semínek znali již Aztékové a Mayové, pro které byla nenahraditelnou součástí běžné stravy. Ve válečných dobách jedli Aztéčtí bojovníci dvě lžíce máčeného semínka denně jako jediné jídlo. Chia semínky byla považována za symbol života a mělo se za to, že dokážou na člověka přenést své mystické a nadpřirozené schopnosti.

Mayové a Indiáni z kmene Diegueño posilovali své dálkové běžce porcemi semínek. Síla je to pravé slovo, které chia dokonale vystihuje, protože "chia" v jazyce Mayů znamená "síla". 

35g dokonalé čoko slasti

Nová chia čokoláda je k dispozici též v novém 35g balení a v novém designu. "Pro všechny milovníky Lifefood raw živých čokolád máme překvapení," říká Tereza Havrlandová, zakladatelka Lifefoodu. "Na přání zákazníků jsme z nejoblíbenějších příchutí udělali zcela novou velikost. Někteří toužili po Malinové, jiní se vyptávali na Citronovou s baobabem. Jsem moc ráda, že jim konečně mohu sdělit, že se jejich přání naplnilo."

Lifefood raw živá čokoláda je unikátní produkt na trhu - neobsahuje mléko, rafinovaný cukr, umělá sladidla, ztužený tuk, sóju ani lepek. Je slazena přírodním raw sirupem z agáve nebo datlemi. Je to živá čokoláda! Plná důležitých enzymů, energie a lásky. Jediným vedlejším účinkem, který byl při její konzumaci zatím prokázán, je nebezpečně dobrá nálada.

Přehled příchutí nových 35g střední Lifefood čokolád

Do e-shopu

Lifefood raw čokoláda střední s chiaLifefood střední čokoláda 70% kakao s chia semínky

Naše nejnovější příchuť! Křupavá čokoládka s 10% obsahem chia semínek. Nevšedně delikatesní, bio a raw čokoláda se 70% obsahem kakaové sušiny. Dotažená k dokonalosti mixem datlí, chia semínek a vanilky. Promlsejte se do ráje!

 

 

 

Lifefood raw čokoláda střední malinová

Lifefood střední čokoláda malinová

Svěží ovocná a šťavnatá chuť malin v 65% čokoládě slazené datlemi. Skutečně výjimečný a nezapomenutelný zážitek. Nelze odolat.

 

 

 

Lifefood raw čokoláda střední s ořechy a třešněmi

Lifefood střední čokoláda s ořechy a třešněmi

60% čokoláda s kousky oříšků a šťavnatých třešní. Neodolatelně vábivá.


 

Lifefood raw pochoutka střední s citronem a baobabem

Lifefood střední pochoutka citronová s baobabem

Uhrančivá bílá pochoutka s baobabem a drcenými kešu a mandlemi. Bez kofeinu, oslazena datlemi. Hotová blaženost.

 

 

 

Lifefood raw čokoláda střední 80 kakao

Lifefood střední čokoláda 80% kakao

Nejoblíbenější čokoláda v nové velikosti. Slazena výhradně datlemi. Naprostá delikatesa!

 

 

 

Lifefood raw čokoláda střední 95 kakao

Lifefood střední čokoláda 95% kakao se skořicí

Čokoláda pro skutečné gurmety! Tmavá laskomina s nejvyšším možným obsahem kakaa, co doopravdy chutná. Oslazena výhradně datlemi a ochucena skořicí. Kvalitní pochoutka plná antioxidantů. Tak tmavá, že už tmavší ani být nemůže.

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Související:

 

čtení: 100% raw nepražené kakao - Je lepší mu dát přednost?

video: Raw kakao vs. pražené kakao