Novinka: Raw proteinové směsi se superfoods

Novinka: Raw proteinové směsi se superfoods

Představujeme nové proteinové směsi založené na semínkách ve skutečně raw kvalitě. Ve třech příchutích, pro tisíce příležitostí. Pro denní použití a pro KAŽDÉHO!

Spojujete si proteiny výhradně s posilovnou? Myslíte si, že když zrovna neprovozujete náročné sporty a tvrdý bodybuilding, že proteinové nápoje nejsou pro vás? Bojíte se, že se po nich z vás stanou kulturisti a kulturistky? Buďte bez obav. Lifefood raw proteiny se superfoods jsou speciálně vyvinutým doplňkem stravy, který se hodí do jídleníčku doslova každého z nás.

Vanilková s mladým ječmenem a macou, kakaová se spirulinou a ovocná - to jsou názvy nových raw veganských proteinových směsí obohacených vybranými superfoods pro ještě větší výživnou hodnotu a delikatesnější chuť drinků. Složení nových směsí je vznikalo během dlouholetého výzkumu, jehož výsledkem je optimální kombinace těch nejlepších rostlinných proteinů, které zajišťují nejlepší možný a nejpřirozenější poměr aminokyselin, kterého lze dosáhnout v rámci raw veganských zdrojů. 

Obsah proteinu se v nových směsí pohybuje od 30 % - 46 %. Jeho zdrojem jsou semínka z konopí, slunečnice, dýně a chia a šťáva z mladého ječmene. Díky této kombinaci můžete svůj jídelníček obohatit o nejpřirozenější bílkovinu, jakou lze z přírody získat. 

Jak směsi zařadit do jídelníčku?

Velice jednoduše. Směsi mají konzistenci prášku a každé balení obsahuje odměrku. Nejjednodušší užití je smíchat směs s vodou, lahodná je také kombinace s ořechovým mlékem nebo jako hutnější smoothie s banánem. Drink můžete popíjet kdykoliv během dne - pro osvěžení, na hlad, když je potřeba dodat energii, udržet pozornost, cítit se fit a svěží.

Obzvláště vhodné jsou směsi tam, kde není dostatek čerstvého ovoce a zeleniny. Druhou oblastí, kde se nové proteinové drinky výrazně uplatní, je jako doplněk při fyzické aktivitě - před tréninkem i po cvičení, na rekonvalescenci organismu.

"Další přidaná hodnota našich nových Lifefood proteinových směsí spočívá v jejich obsahu superfoods," říká Tereza Havrlandová, zakladatelka Lifefood a iniciátorka jejich vývoje. "Jedna obsahuje supervýživné kakao a zelenou spirulinu, další je nabitá antioxidačním ovocem jako je baobab, brusinky nebo maliny. Vanilkový protein obsahuje prášek ze šťávy z mladého ječmene a macu a je velice delikatesní." Každý si zkrátka vybere dle svého. 

3 x ANO Lifefood Raw proteinovým směsím

Tereza Havrlandová Jaké jsou hlavní přínosy nových Lifefood proteinových směsí? Zeptali jsme se přímo Terezy Havrlandové.

1. Stravitelnější a výživnější

"Nové Lifefood proteinové směsi jsou založené na semínkách. Jako aktivní sportovkyně vím, a hovořím o tomi s mnoha dalšími sportovci, jaké trávicí problémy způsobují běžné proteiny. Dlouho jsme proto hledali takový zdroj proteinu, který bude pro tělo stravitelný a nakonec jej našli v semínkách konopí, dýně, chia a slunečnice. Všechny směsi vyrábíme šetrně, jsou absolutně nedotčené chemií a proto jsou to nejvhodnější, co lze tělu dodat."

2. Pro denní užití 

"Pokud má někco strach, že se po našich proteinech stane kulturistou, mohu ho uklidnit. To by se musel obrátit na jeden z těch chemických proteinových drinků, které ale ve finále huntují tělo. Naše proteiny jsou určeny k dennímu použití jako vitamínovo-proteinový drink když se potřebujete cítit fit, osvěžit se nebo jednoduše nemáte po ruce žádnou čerstvou zeleninu. Taktéž jsou velice vhodné po tréninku nebo před, na doplnění důležitých látek a regeneraci těla. 

3. Na hubnutí

Ráda bych zkusila trochu opravit pohled na hubnutí, jaký dnes ve společnosti převládá. Sama jsem si prošla krušným obdobím bojů s nadváhou a dobře vím, o čem mluvím. Jediná cesta, jak trvale a zdravě zhubnout, je začít se hýbat a tuky přeměnit na svaly. Jednak to vypadá lépe a hlavně: svaly více spalují. Nové Lifefood proteiny jsou k tomuto účelu více než vhodné. Spolu s aktivním způsobem života pomohou vytvořit potřebné svaly a zhubnout."

Mohlo by vás zajímat

 • 5 dýňových receptů, které budete milovat
  Živá strava

  5 dýňových receptů, které budete milovat

  Sladká, slaná i vášnivá! Využití dýně v kuchyni je famózní!

  Více >
 • Dýňový olej jako výživa pro zdraví i krásu
  Živá strava

  Dýňový olej jako výživa pro zdraví i krásu

  Lifefood dýňový olej lisovaný za studena RAW BIO je jedním z nejvýživnějších olejů. 

  Více >
 • Tip: recept na domácí datlovou pastu a kuličky rawmeo
  Živá strava

  Tip: recept na domácí datlovou pastu a kuličky rawmeo

  Tereza Havrlandová, zakladatelka Lifefoodu, se v pořadu Sama doma na ČT podělila o dva vynikající a užitečné recepty. Datlová pasta na zdravé a přírodní slazení se spoustou výživných látek a divákům prozradila i recept na lehké a svěží kuličky rawmeo, které patří k nejoblíbenějším sladkostem ze sortimentu Lifefood. 

  Více >
 • Jak udělat zmrzlinu bez mléka? Jde to!
  Živá strava

  Jak udělat zmrzlinu bez mléka? Jde to!

  Nic k létu nepatří víc než pořádná porce poctivé zmrzliny. Svlaží hrdlo, zastaví čas a dá nám vychutnat krásu okamžiku. Klasická zmrzlina v sobě obsahuje smetanu. Musí se proto vegani této pochoutky vzdát? Rozhodně ne! Zmrzlina bez mléčných složek může být totiž dokonce ještě dobřejší!

  Více >