Novinka: MINI Lifebary – skvělá cena, super velikost a pouhých 100 kcal

Novinka: MINI Lifebary – skvělá cena, super velikost a pouhých 100 kcal

Paleta výživných tyčinek Lifebar se rozrostla o MINI verze, Lifebary MINI. Žádná kabelka není tak malá, aby se do ní nová MINI nevešla!

Nové MINI Lifebarky si zachovávají tradiční „lifefoodí“ BIO RAW VEGAN kvalitu. Na výběr nabízejí hned 4 nejoblíbenější chutě: jablko, kokos, čoko a brazil. Navíc, nové MINI zaujmou i svou nízkou kalorickou hodnotou, která činí pouhých 100 kalorií.

„Nové mini Lifebar jsou vhodnou variantou pro ty, kdo se chtějí stravovat zdravě, milují pestrost v jídle, ale během náročného dne nemají čas – mnohdy ani chuť – na klasické svačinky. Praktická 25g tyčinka může být vítaným kompromisem. Je zdrojem kvalitní energie. Rychle zažene hlad, když se nestíháte najíst, ale přijde vhod i ve chvílích, když vás přepadne chuť na malou sladkost,“ uvádí Tereza Havrlandová, zakladatelka a majitelka společnosti Lifefood.

Mini Lifebarky nadchnou také maminky malých školáků – tyčinky splňují přísné nároky na zdravou svačinku pro děti podle tzv. „pamlskové“ vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Tyčinky Lifebar – stejně jako všechny produkty Lifefood – jsou prémiovým jídlem. V čem se liší od podobných raw snacků na trhu, je především kvalita surovin. Vyrábějí se výhradně z BIO oříšků, semínek a sušeného ovoce, které se zpracovávají šetrně za nízkých teplot. Díky tomu v sobě uchovávají vysoké množství přirozených výživných látek, vitamínů, minerálů a enzymů. Lifebar neobsahují umělá sladidla, rafinovaný cukr, lepek, ztužené tuky, plnidla nebo jakákoliv jiná aditiva. 

E-SHOP: MINI LIFEBARY

Mohlo by vás zajímat

 • Nové proteinové tyčinky oříšková a lesní ovoce
  Aktuálně

  Nové proteinové tyčinky oříšková a lesní ovoce

  Šťavnaté, měkké a svěží novinky jsou tu!

  Více >
 • Novinka: Kmínový Chlebánek pro milovníky chleba
  Aktuálně

  Novinka: Kmínový Chlebánek pro milovníky chleba

  Milujete ho, kmínový chléb? Nyní je tu jeho RAW BIO verze.

  Více >
 • Sváteční provoz
  Aktuálně

  Sváteční provoz

  Chcete svůj balíček do Vánoc? Shrnuli jsme pro vás informace o svátečním provozu. 

  Více >
 • Chuť českého babího léta v limitovaných Lifebarkách
  Aktuálně

  Chuť českého babího léta v limitovaných Lifebarkách

  Švestková a hrušková. Dvě dokonalé české podzimní tyčinky!

  Více >