Novinka: Lifebar červená řepa

Novinka: Lifebar červená řepa

Tyčinka, co tě nabudí do života.

Je tady první sladká zeleninová tyčinka! Lifefood představuje jubilejní patnáctou příchuť energy tyčinek Lifebar. Připravte si chuťové pohárky, tahle novinka se vážně povedla.

Patnáctý Lifebar v pořadí přichází se skutečně exkluzivní příchutí. Červená řepa, zelenina nabušená vitamíny, minerály a enzymy, se představuje v nejlepší formě. Tuhle tyčinku si nesmíte nechat ujít.

A to i v případě, že červené řepě zrovna neholdujete a už z dálky voláte - to není nic pro mě. Tak přesně proto vznikla tahle tyčinka. Protože my vám dokážeme, že česká superpotravina červená řepa stojí za to! Měsíce vyvíjení a ladění receptury dalo vzniknout unikátní tyčince, ve které se dokonale snoubí chuť se nutričními benefity.

Tyčinka z českého superfoods

Červená řepa sama o sobě je zelenina, kterou lze směle zařadit mezi české superpotraviny neboli superfoods. Používá se k posilování imunity a ve starověku se z ní dokonce jedly pouze listy, protože samotný červený kořen, který dnes jíme my, byl chráněn výhradně pro léčebné využití. Lifefood navíc do svých produktů využívá výhradně tu nejlepší červenou řepu v BIO kvalitě, která je vypěstovaná bez pesticidů, herbicidů a další chemie. 

Potvrzeno! Laboratorní testování ORAC na obsah antioxidantů

Lifefood vyrábí a dodává na váš stůl pouze produkty s nejvyšší potvrzenou kvalitou. Kromě certifikací BIO, Vegan a kvality Really Raw, jsme navíc nový Lifebar červená řepa (stejně jako již dříve např. Lifebar Plus třešňová nebo čokolády) nechali projít náročnými testy na obsah antioxidantů, tzv. testy ORAC. A výsledek vás může maximálně těšit - laboratorní testy potvrdily, že tyčinka obsahuje 4117 μmol na 47 g tyčinku, což dostatečně pokrývá denní doporučenou dávku antioxidantů. Dle doporučení amerického ministerstva zemědělství se denní doporučená dávka u průměrného člověka pohybuje mezi 3000 - 5000 μmol na osobu. Běžně člověk však zkonzumuje pouze něco kolem 1200 μmol. Již tato čísla jsou přívětivým důkazem, jak nabitou tyčinku jsme právě vytvořili. 

 

Lifebr červená řepaE-SHOP: LIFEBAR ČERVENÁ ŘEPA 

 

Mohlo by vás zajímat

 • Nové proteinové tyčinky oříšková a lesní ovoce
  Aktuálně

  Nové proteinové tyčinky oříšková a lesní ovoce

  Šťavnaté, měkké a svěží novinky jsou tu!

  Více >
 • Novinka: Kmínový Chlebánek pro milovníky chleba
  Aktuálně

  Novinka: Kmínový Chlebánek pro milovníky chleba

  Milujete ho, kmínový chléb? Nyní je tu jeho RAW BIO verze.

  Více >
 • Sváteční provoz
  Aktuálně

  Sváteční provoz

  Chcete svůj balíček do Vánoc? Shrnuli jsme pro vás informace o svátečním provozu. 

  Více >
 • Chuť českého babího léta v limitovaných Lifebarkách
  Aktuálně

  Chuť českého babího léta v limitovaných Lifebarkách

  Švestková a hrušková. Dvě dokonalé české podzimní tyčinky!

  Více >