NOVINKA: Dýňový olej jako výživa pro zdraví i krásu

NOVINKA: Dýňový olej jako výživa pro zdraví i krásu

10. 02. 2016

Lifefood dýňový olej lisovaný za studena RAW BIO je jedním z nejvýživnějších olejů. Má výtečnou oříškovou chuť a skvěle se hodí do sladké i slané kuchyně a využijete jej i v kosmetice. Není divu, že se mu někdy přezdívá "lékárna na lžičce". Chcete si dopřát svou lžičku zdraví každý den? Není nic snazšího, než si pro něj kliknout do našeho e-shopu.

Lifefood dýňový olej lisovaný za studena RAW BIOje jedním z nejvýživnějších olejů s vysokým obsahem vitamínu E, omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které jsou důležitými živinami. Má výtečnou oříškovou chuť a skvěle se hodí do sladké a slané kuchyně a má široké použití i v kosmetice. Není divu, že se mu někdy přezdívá "lékárna na lžičce". Chcete si dopřát svou lžičku zdraví každý den? Není nic snazšího, než si pro ni kliknout do našeho e-shopu.

Dýňový olej dále obsahuje zinek, hořčík, vápník, železo a draslík a další přírodní látky. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Nahrazení nasycených tuků nenasycenými tuky ve stravě přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Pro svůj obsah výživných látek působí příznivě na celý organismus, pro obsah zinku se mu říká "lékárna na lžičce".

"S chutí dýňového oleje jsem objevila nový svět pro své saláty." Jana Z.

Lifefood dýňový olej RAW BIO se vyrábí z dýňových semínek lisováním za studena s mimořádnou péčí tak, aby všechny výživné hodnoty zůstaly zachovány a splňuje nároky opravdu Dýně je zdrojem důležitých živin Lifefood dýňový olej RAW BIO má jemnou oříškovou chuť a může se použít do sladké kuchyně na palačinky, do kaší, ovocných salátů a dezertů. Ve slané kuchyni vynikne v salátech, polévkách, dipech, pomazánkách či na zakápnutí jakéhokoliv raw jídla pro zvýraznění chuti. Naše

Tip:

Dýňový olej je určený ke konzumaci za studena, určitě na něm nezkoušejte smažit nebo zničíte všechny cenné látky. 

Původ a krása dýně

Původ dýně není zcela jasný, některé prameny jej zasazují do Ameriky, jiné hovoří o Indii. Dnes je dýně rozšířená a oblíbená po celém světě. Má atraktivní žluté květy a velké oranžově zbarvené plody, některé mohou vážit až padesát kilogramů. Původně bílá semínka získají svou zelenou barvu odstraněním slupky.

Klikněte si o svou lahev delikatesního oleje a vaše kuchyň i zdraví se rozjasní. 

 

Dýňová polévka  E-SHOP: Lifefood dýňový olej RAW BIO


.