Naše zeleninové chipsy obdržely Cenu poroty

Naše zeleninové chipsy obdržely Cenu poroty

20. 05. 2014

Ve 14. ročníku soutěže Volba spotřebitelů - Nejlepší novinka okouzlily odbornou porotu naše zeleninové chipsy. Odnesli jsme si diplom, milé fotky a skvělý pocit, že směr, kterým jsme se před 8 lety vydali, má smysl: poctivé ingredience, pečlivá výroba a raw food koncept bez ničení podstaty surovin. Děkujeme, že to oceňujete.

Zeleninové chipsy Lifefood Zeleninové chipsy společnosti Lifefood obdržely Cenu poroty ve 14. ročníku soutěže Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka. Cenu převzala na slavnostním vyhlášení majitelka společnosti Lifefood Tereza Havrlandová a obchodní zástupce společnosti Tomáš Fleissner.

„Fakt, že odborníci z poroty ocenili náš produkt jako nejlepší a nejzajímavější novinku ve srovnání s konvenčními chipsy a jinými laskominami, jež získaly ocenění od spotřebitelů, vnímáme jako krok dobrým směrem,“ komentovala ocenění Tereza Havrlandová, která se svými výrobky ukazuje, že chuť a zdraví nemusí být v rozporu. Vítězné chipsy nejsou smažené, ale vyrobené šetrným sušením do 42 °C.

Zeleninové chipsy Lifefood zvítězily v konkurenci rekordních 133 výrobků, které splnily podmínku uvedení na trh od září 2012 do prosince 2013. Do soutěže své produkty nominují výrobci a distributoři rychloobrátkového zboží, oprávněnost jejich nominace kontroluje odborná porota. Ta též volí dva nejinovativnější výrobky, jeden za potravinářské a druhý za nepotravinářské zboží. Předsedou poroty pro tento ročník byl Tomáš Poucha, výkonný ředitel Marketingového institutu.

Volba spotřebitelů je jediné ocenění svého druhu na českém trhu, o jehož držitelích rozhodují samotní spotřebitelé, a to v rámci průzkumu vedeném společností STEM/MARK a ve spolupráci se čtenáři desítek partnerských titulů, webů i rádií.  


Volba spotřebitelů  Cena poroty pro vítězné Zeleninové chipsy LifefoodHlasování odborné poroty ve Volbě spotřebitelů 2014   Volba spotřebitelů 2014