Kvalita

bez kompromisů

Certifikovaná kvalita - od svého vzniku roku 2006 vyrábí Lifefood své produkty podle velice přísných vnitrofiremních a zákonných norem a své filozofie. Samozřejmostí a předpokladem vzniku zdravých, chutných a maximálně výživných potravin je využití těch nejkvalitnějších surovin v raw a bio kvalitě.

 
 

Bio certifikace

Všechny výrobky Lifefood obsahují 100 % prvotřídních surovin v bio kvalitě. Naše dodavatele pravidelně hodnotíme dle přísných kritérií. Výroba je certifikována společností ABCERT dle evropských norem. BIO kvalita je náš standard. CZ-BIO-002

 

Živá strava

Všechny výrobky Lifefood jsou zpracovávány za studena nebo za nízkých teplot do 45 °C. Nejsou zahřívané vysokou teplotou, pečené, vařené, pražené ani pasterované. Díky tomu zůstávají všechny nutriční hodnoty zachovány, stejně jako přirozená podstata surovin. Při teplotách do 45 °C nedochází k modifikaci výživných látek a ty si tak uchovávají maximální vstřebatelnost a využitelnost pro lidský organizmus

 

Bez laktózy

Všechny výrobky Lifefood jsou přirozeně bez laktózy, neboť používáme čistě rostlinné ingredience.

 

Bez lepku

Všechny výrobky Lifefood jsou vyráběny z přirozeně bezlepkových surovin a jsou pravidelně na obsah lepku testovány. Spolupracujeme se Společností pro bezlepkovou dietu z.s., která nám udělila licenci k ochranné známce "symbolu přeškrtnutého klasu".

 

Vegan certifikace

Všechny výrobky Lifefood jsou vyráběny z čistě rostlinných ingrediencí a v provozovně se nevyskytují žádné živočišné produkty. Naší volbou je nepřispívat k utrpení zvířat určených pro lidskou spotřebu kdekoli na světě a naším cílem je šířit tuto myšlenku dále výrobou a prodejem 100% vegan výrobků

 

Bez přidaného cukru

Všechny výrobky Lifefood jsou vyráběny bez přidaného rafinovaného nebo třtinového cukru, umělých sladidel. Naše produkty jsou sladké díky přirozeně se vyskytujícím cukrům v sušeném či čerstvém ovoci anebo v raw sirupu z agáve. Díky tomu má většina našich výrobků nízký glykemický index.

 

Bez genetické modifikace (non-GMO)

Všechny výrobky Lifefood jsou ze surovin bez genetické modifikace. Uvědomujeme si rizika narušování přírodních dějů, koloběhu života a vývoje. Jsme proti násilnému vstupování do přírodních procesů nadnárodními koncerny, kteří manipulují přírodou i lidmi za jediným účelem a tím je vlastní zisk.

 

S láskou

Nemáme obří výrobní linky které obsluhuje pár bezejmených lidí. Naopak. Zrekultivovali jsme starý brownfield, pracujeme v malých týmech a známe se jménem. Každý produkt prochází rukama konkrétního člověka, který je za něj zodpovědný a dbá na jeho kvalitu a chuť. Ví, že za krátkou dobu ten produkt někdo bude jíst a chce aby to bylo s potěšením a radostí. Svoji práci děláme s láskou.

 

Certifikace International Food Standard (IFS)

Důvěryhodnost je důležitá. Lifefood je společnost certifikovaná mezinárodním certifikátem IFS, který se zaměřuje na bezpečnost, kvalitu a zákonné požadavky při výrobě potravin. Audit u nás proběhl na výbornou, všechny postupy a řetěz výroby je naprosto bezpečný a podle nejvyšších zákonných norem. Jsme spolehlivým a transparentním partnerem.

 

Na planetě Zemi nám záleží

Snažíme se o trvalou udržitelnost své činnosti. Eliminujeme množství odpadu. Spolupracujeme s BIO farmáři, kterým, jako nám, záleží na dalších generacích. Záleží nám na budoucnosti planety Země a vnímáme každé rozhodnutí z pohledu celku.