6 tipů na dárky za vysvědčení

6 tipů na dárky za vysvědčení

16. 06. 2014

To nejlepší z našich raw dobrot pro děti, ale i tip na skvělý výlet, knihu nebo dárek, kterému neodolá žádné dítě. Konec školního roku se blíží a s ním vysvědčení. Poradíme vám, jak malé školáčky za jejich celoroční námahu potěšit.

Konec školního roku se blíží a s ním vysvědčení. Poradíme vám, jak malé školáčky za jejich celoroční námahu potěšit.

1. Lněné sušenky – děti je milují!

Měkoučké, přiměřeně sladké a výživné. Děti se jich nemohou nabažit! Bezlepkové, bez éček, z bio surovin a uválené s láskou. Základem je lněné semínko plné Omega-3 esenciálních mastných kyselin a lignanů, které podporují imunitní systém. Sacharidy v semínku jsou uloženy ve formě rozpustné i nerozpustné vlákniny, která je velmi důležitá pro správnou funkci střev, neboť upravuje trávení a má probiotické účinky. Těchto oblíbených šnečků není nikdy dost! S jablíčkem a skořicí, exotické s fíky a lahodným perníkovým kořením nebo výjimečná kombinace zázvoru s citronovou kůrou. Dobrota číslo jedna pro malé mlsaly.

Lněné sušenky raw bioLněné sušenky raw bioLněné sušenky raw bio


2. Čokoládový sen – pohádka na namazání

Čokoládový sen raw bioDěti milují namazaný chleba – Čokoládový sen je čistý krém z mandlí, čokolády a pravé vanilky. Říká se, že deset kusů mandlí denně zajistí dostatečný přísun potřebných minerálů, vitamínů a mnoha dalších výživných látek. Proč si je nedopřát v této pro děti velmi atraktivní formě. Tip – pokud chcete též použít zdravější variantu klasického chleba, zvolte bezlepkové raw vita placky.

 

3. Živá čokoláda – těch chutí!

Pokud jako dárek zvolíme čokoládu, nikdy nemůžeme sáhnout vedle. Živá raw čokoláda navíc nejen skvěle chutná, ale oproti konvenčním čokoládám dítěti dodá mnoho cenných látek pro jeho malý organismus. Účinný antioxidant z nepražených kakaových bobů je navíc plný hořčíku, jednoho z nejvíce nedostatkových prvků v současné běžné stravě. Za velké čokolády z dostupných pěti chutí doporučujeme pro děti třešňovou nebo s kešu. Za mini čokolády zkuste třeba malinovou nebo pro děti atraktivní bílou čokoládu s citronem a baobabem. Budou vás milovat!

Mini čoko raw bio Mini čoko raw bio Mini čoko raw bio


4. Megabublifuk! Megaradost!

BublifukZ žebříčku popularity bublifuk určitě nikdy nezmizí - a co teprve jeho mega verze! Veliké duhové bubliny rozjasní každou dětskou tvář a touha vyzkoušet svůj um dostane i dospělé. Hrát si můžete i se speciálními šňůrkami ve tvaru motýlků nebo třeba úsměvu. Za pár korun stovky bublin radosti!

5. Indigové pohádky - pohádkový kánon pro 21. století

Indigové pohádkyOriginální a luxusně vyvedená kniha, která si získala velkou pozornost rodičů ještě před svým vznikem. Každá z devíti pohádek je ilustrovaná jiným výtvarníkem a jinou technikou a je proto skutečným vizuálním potěšením. Pohádky oslavují lidskou kreativitu, svobodu, individualitu i víru v celek a přesvědčení, že vesmír je dobrý. Jsou třeba i o tom, že každý z nás má ohromnou moc tvořit svůj svět a že k tomu ani nejsou potřeba čáry. Doporučujeme pro všechny rodiče, kteří chtějí svým dětem předat něco jiného než tupé střílečky v televizi. 

6. Zeměráj - čas pospolu

To nejlepší na konec- není nad krásnější dárek než vlastní čas, který svým dětem věnujeme. Co takhle vzít děti na výlet? Zážitkový park Zeměráj u Kovářova je ta nejlepší volba! Nejenže je to jedno z nejkouzelnějších míst u nás plné her a zábavy, ale má opravdu něco jako svůj genius loci, atmosféru, která se musí zažít. V čisté jihočeské přírodě na několika hektarech pozemku kolem starého statku a pohádkového rybníka se nachází bezpočet stanovišť s hrami, můžete se zapojit do hledání pokladu nebo si skládat puzzle či lámat hlavu nad hlavolamy zrovna tam, kam vás nohy zanesou. V areálu je staročeská vesnice, stezka pro bosé nohy, obří hnízdo, nebo třeba potůček se zlatokopeckým kanálem. Vše důmyslné a tvořené s citem a láskou k přírodním materiálům, takže nafukovací skákací hrad tu opravdu nečekejte. Víkendy jsou navíc tématické, takže můžete přijet opakovaně. To ovšem nastane pravděpodobně tak jako tak, jelikož, jak nelze než souhlasit s jeho tvůrci - jeden den je tu opravdu málo. 

Zeměráj Zeměráj Zeměráj