5+1 tip na raw svačiny na cesty

5+1 tip na raw svačiny na cesty

28. 06. 2015

Co si vzít s sebou na letní výlet, procházku či náročnou túru? Aby se to nezkazilo, aby se to nepomačkalo... Pořádná svačina není jen tak! Máme pro vás tipy na jednoduché svačiny, které by neměly chybět v žádném batohu!

 

Čerstvé ovoce, místní zelenina. Kokos, který vám právě přistál na hlavě v dalekých krajích, když jste se vydali poznávat svět za hranice všedních dní. Prázdniny! Léto! Výlety! Co když ale zrovna žádná z čerstvých dobrot není k dispozici? Nebo co když už prostě máte chuť na něco méně, ehm... ovocného? Do něčeho si pořádně křupnout? Správně, od toho jsme tady my. Pojďme se podívat, jaké skvělé svačinky na letní výletování pro vás máme!

 

 

1. Crawnchies. Samozřejmě!

Pikantní paprikaPrvní raw lupínky v dóze! Vždy připraveny uspokojit vaše chuťové buňky. Čistá zelenina a lněné semínko, dokonale nachucené vybraným kořením. Co ještě z nich dělá skvělého parťáka na cesty? Dóza! Lupínky přežijí první třídu i namačkaný vlak. Lahodné křupání vždy a všude! Každý lupínek je vytvořen ručně - stejně jako všechny Lifefood produkty - takže se dá bez nadsázky říct, že s každým křupnutím vás podporuje celý Lifefood tým!

Jakou příchuť zvolit na léto? Ještě těžší než vybrat ten správný letní fesťák! Pikantní s paprikou miluje každý, ale zároveň se nám zformoval silný tým bojující za Crawnchies s mořským salátem. Co jiného než moře je opravdu synonymem pro léto, exotické jídlo a svobodu? Nemluvě o zcela nových Crawnchies špenátových s česnekem. Nejjednodušší asi bude, když si dáte od každé příchuti pořádnou nálož. Naštěstí jsme totiž přichystali velkou Letní kreativní soutěž a dózy od lupínků se budou hodit! 

 

2. Raw energy tyčinky Lifebar. Váš nejlepší přítel na cesty, vážně!

Lifebar PlusOpravdu. Nám můžete věřit. Fakt. Lifebary jsou absolutní jednička, když přijde na pořádný snack. Vyšplhali jsme s nimi na Uhuru Peak. Byly s námi, když jsme meditovali na Sahaře. Jsme největší kámoši při kitování v Brazílii. Nevěříte? Koukněte třeba sem! Vždy po ruce, čerstvé, z toho nejlepšího. Lifebary byly vytvořeny speciálně pro vás, kdykoliv je potřebujete. Pomocníci proti hladu, když vás honí mlsná nebo když potřebujete pořádné povzbuzení. 

Zvolit můžete mezi klasickými Lifebary a Lifebary Plus obohacenými superfoods. Jak je komu libo! Skutečně raw kvalita, takže více než zapadnou mezi pojídání čerstvých třešní a právě dozrálé papriky. Bez Lifebaru bezpečně uloženého v kabelce nevytáhneme paty z domu. Ať už zvolíte jakoukoli příchuť, užijte si svou cestu!

 

3. Výživové doplnění letních čerstvých ovocných radovánek. Lněné krekry na snídani, oběd i večeři


Lněné krekry s chiaNic nemůže být spolehlivější než sušené krekry. V poušti, džungli i při sběru borůvek pod jehličnany v pravém českém lese. Lněné krekry od Lifefoodu jako bezlepková varianta chleba, rychlý snack nebo jako lámanka do salátu. Chutná s nimi každá pomazánka, skvělé jsou samy o sobě. Výživné lněné semínko s lignany a množství příchutí. Na toto léto jsme pro vás vybrali Lněné krekry s chia semínky nesolené. Jsou to naprosto lehké krekříky bez soli, vytvořené jen z těchto dvou základních a přitom pro tělo obrovsky výživných ingrediencí: z chia semínek a lněného semínka. Dokonalé doplnění přísunu živn, které v letním ovoci nenajdete. Co vše dobrého se skrývá v lněném semínku? 

 

4. Lehké a svěží. Energie a skvělá chuť ve Lněnkách

Lněnky s fíkyVždy po ruce, čerstvá nálož sladké dobroty, kterou milují jak dospělí, tak děti -  a je to dobře! Lněné semínko je extrémně výživné a ve spojení s dalšími delikatesními ingrediencemi tvoří známou oblíbenou svačinu: lněné rolky. Pro letní náladu jsme jednohlasně zvolili Lněnky perníkové s fíky. Cítíte tu exotiku? Neváhejte a vezměte s sebou fíky na výlet. A nebo nechte fíkové rolky, ať vezmou na výlet vás!

 

 

 

5. Neskonale delikatesní. Skutečně raw olivy!

Raw živé olivyVýživné a stačí jich pár. Znáte ideálnější svačinu? A navíc se jim chuťově nic nevyrovná! Jsme šťastní, že jsme v Peru objevili tuto rodinnou farmu, kde se olivy trhaji ručně, nechávají se dozrát na slunci a rostou v ekologicky dokonale čistém prostředí. Těší nás, že jsme se s majitelem Josém skamarádili natolik, že nám umožnil nabízet své skutečně raw olivy do celého světa. Jsou tak jiné oproti sterilovanému standardu v obchodech! Jemně fermentované mořskou solí a pečlivě sušené - jednoduše fantastické! Nabízíme i variantu zcela bez mořské soli, pro skutečně olivoholiky. Nebo s bylinkami, nebo bez. Stačí si vybrat! Raw olivy jsou navíc skutečně zdravou pochutinou a nebudete-li se jich moci nabažit, zkuste třeba i tuto olivovou tapenádu. Energetické a delikatesní povzbuzení na každém výletě.

 

Rychlý tip: Bruschetta pro milovníky italského stylu

BruschettaMilujete pizzu? Italskou lehkost? S jednoduchou bruschettou se do Itálie přenesete než bys řekl švec. Jednoduše potřete nepečené Vita placky rajčatovou omáčkou nebo na ně naklaďte zeleninu dle libosti. Důmyslnější recept na skutečnou raw bruschettu najdete zde

Přejeme báječné raw letní cestování!