5 dýňových receptů, které budete milovat

5 dýňových receptů, které budete milovat

21. 10. 2015

Sladká, slaná i vášnivá! Dýně má mnoho podob a její využití v kuchyni je famózní. A jak je zdravá! Inspirujte se těmi nejlepšími raw dýňovými recepty a nechte tuto podzimní krásku rozehrát na talíři svůj umělecký part.

Sladká, slaná i vášnivá! Dýně má mnoho podob a její využití v kuchyni je famózní. Inspirujte se těmi nejlepšími raw dýňovými recepty a nechte tuto podzimní krásku rozehrát na talíři svůj umělecký part.

Raw salát z marinované dýně 

Salát z marinované dýně

Barevný, delikatesní a výživný. Salát z dýně marinované v rozmarýnu, radicchia a polníčku je rafinovaně dochucen jadérky granátového jablka a mákem. Nebudete se jej moci nabažit!

Přejdi na recept


 

Dýňová polévka s pikantními kešu 

Dýňová polévka s pikantními kešu

Sezónní oblíbenec mezi polévkami, který zahřeje tělo i duši. Na jazku se jen rozplývá a inspiruje k hravosti. Můžete přidat mrkev, zázvor, rajčata nebo cokoliv, co máte zrovna po ruce. Dýňová polévka se nikdy neomrzí!

Přejdi na recept


 

Dýňové špagety 

Dýňovo řepné špagety v lahodném dresinku s muškátovým oříškem

Tohle je přímo dýňová pocta! Jako salát nebo hlavní pokrm, špagety ze dvou druhů dýní a červené řepy zalité sofistikovaným dresinkem mají něco do sebe. Živá varianta na italský způsob plná výživných látek. Tenhle pokrm chutná každému!

Přejdi na recept

 

Raw proteinový nápoj 

Kakaový proteinový drink se spirulinou a ořechovým mlékem

Výživný a delikatesní nápoj z kvalitního dýňového proteinu a mandlového mléka, doplněný zelenou spirulinou pro extra porci energie. Vybavte se jím na cesty nebo do kanceláře a buďte za všech okolností fit a plni energie. 

Přejdi na receptDortíky Halloween

 

Dýňové dortíky Halloween

Dobrota pro divokou halloweenskou noc. Muškátovou tykev doplňují pekanové ořechy, datle, mandlová pasta a dochucuje skořice s vanilkou. Sladké, pod kterým jihnou i strašidla!

Přejdi na recept