Valentýn: 5 + 1 tip na dárky PRO NI i PRO NĚJ

Valentýn: 5 + 1 tip na dárky PRO NI i PRO NĚJ

03. 02. 2016

Sladká dobrota nikdy nezklame. Víte, že dárkem můžete sdělit mnohem víc? Náš Dárkový výkladový lexikon vám bude kompasem při tom správném výběru. Dárky a jejich skrytý význam totiž není radno podceňovat...

Je to tady. Každý rok si marně lámete hlavu, jaký dárek na Valentýna by vašeho partnera nejvíce potěšil. Víte, že dárkem sdělujete mnohem víc? Doporučujeme proto ke studiu následující výkladový lexikon sladkostí. Bude vám kompasem při tom správném výběru. Dárky a jejich skrytý význam totiž není radno podceňovat! A až si vyberete dobrotu, podívejte se i na  

Kdo by tohle neslyšel rád! Dárek pro královnu vašeho vesmíru / Vezíra vašeho paláce nesmíte odbýt – to se pozná! Krabička plná sladkých dobrot s jemně punkovým Valentýnským motivem jasně říká: podívej, vzpomněl jsem si! Nemusel jsem cestou za tebou rychle na benzínce kupovat tu samou fialovou čokoládu, jakou jsem ti dával už třikrát. Nebo čtyřikrát? 

 

 

  1. Jsi nejlepší tak, jak jsi!

Malinová čokoláda

Čokoláda - symbol vášně a lásky. Víte ale, co čokoládou opravdu sdělujete? Klidně mlsej, pro mě jsi dokonalá/ý tak jak jsi. Na nějaké to kilo nehledím. Navíc pozor bonus – Lifefood raw živá čokoláda je ve skutečnosti natolik třešňovou, která je plamenná jako láska. A nebo malinovou, která hladí. A nebo nejlépe obě. (Podle vzoru čím víc čokolády, tím víc lásky)

 

 

  1. Budeme tři?

Rawmeo kuličkyRawmeo – raw dezertní kuličky, které se ve skutečnosti pro Valentýn narodily. Nemůže být zamilovanější dobroty. Čím víc se rozplývá na jazyku, tím pevnější se stává vaše láska. Jaké je jejich skryté poselství? V balení jsou po třech, čímž říkáte, že to myslíte vážně: já, ty – a? Štěnátko!  1. Chci s tebou být navždy!

KrémKampaň proti palmovému oleji trošku nabourala leckterý domácí špajz tím, že z něj vyhnala oblíbenu nutelu. Vy se ale vytáhnete, protože jste závislosti svého protějšku učinili zadost – objevíte pro ni/něj Lískooříškový sen! Je totiž pouze z nepražených oříšků a ty jak známo způsobují dlouhověkost a stále trvající mládí a krásu. Chci si tě zakonzervovat navždy mladou a krásnou. Jednoduše - chci s tebou být navždy!

 

  1. Sníme spolu stejný sen!

Zasněžené mandleZasněžené mandle – exkluzivita ve vanilkovo-kardamonové marinádě s pomerančovo-jablečným akcentem. Dokonalá dobrota pro sídlení ve dvou. Jedna mandle já, jedna ty. Sníme je společně a u toho si sníme. Láska a žaludek, a dál to znáte. Poselství? Nejste lakomci! Protože rozdělit se o Zasněžené mandle je... fakt... dost... těžké.

 

 

 

+ 1

Která další „ona“ ve vašem životě si zaslouží dárek? No ano, přece maminka! Kdy jste jí naposledy řekli, že ji máte rádi? Poděkovali za její obětavost? Nezapomínejte na své maminky. Takovou láskou jako ony, vás už nikdy nikdo milovat nebude. Poděkovat jí balíčkem plným lásky, to je to nejmenší.

Tip na závěr: Sladká dobrota jistě potěší chuťové buňky vaší milované. Nechte se inspirovat tipy, které potěší i její duši.