5+1 Valentýn podle Dárkového výkladového lexikonu

5+1 Valentýn podle Dárkového výkladového lexikonu

Dárky mají svůj skrytý význam a my víme jaký!

Správný dárek se má dát sníst – je zlaté osvědčené pravidlo. S jídlem zkrátka chybu neuděláte. Víte ale, že dárkem můžete sdělit i mnohem víc? Náš Dárkový výkladový lexikon vám bude kompasem při tom správném výběru. Dárky a jejich skrytý význam totiž není radno podceňovat...

Jsi pro mě vším!


Love boxKdo by tohle neslyšel rád! Dárek pro královnu vašeho vesmíru / Vezíra vašeho paláce nesmíte odbýt – to se pozná! Krabička plná sladkých dobrot s jemně punkovým Valentýnským motivem jasně říká: podívej, vzpomněl jsem si! Nemusel jsem cestou za tebou rychle na benzínce kupovat tu samou fialovou čokoládu, jakou jsem ti dával už třikrát. Nebo čtyřikrát? 

 

 

 

Jsi nejlepší tak, jak jsi!

Malinová čokoláda

Čokoláda - symbol vášně a lásky. Víte ale, co čokoládou opravdu sdělujete? Klidně mlsej, pro mě jsi dokonalá/ý tak, jak jsi. Na nějaké to kilo nehledím. Navíc pozor bonus – Lifefood raw živá čokoláda je ve skutečnosti natolik zdravý prohřešek, že se za prohřešek ani počítat nedá. Doporučujeme třešňovou, která je plamenná jako láska. A nebo malinovou, která hladí. A nebo nejlépe obě. (Podle vzoru čím víc čokolády, tím víc lásky.)

 

 

 

 

Budeme tři?

Rawmeo kuličky


Rawmeo – raw dezertní kuličky, které se ve skutečnosti pro Valentýna narodily. Nemůže být zamilovanější dobroty. Čím víc se rozplývá na jazyku, tím pevnější se stává vaše láska. Jaké je jejich skryté poselství? V balení jsou po třech, čímž říkáte, že to myslíte vážně: já, ty – a? Štěnátko!Chci s tebou být navždy!

KrémKampaň proti palmovému oleji trošku nabourala leckterý domácí špajz tím, že z něj vyhnala oblíbenou Nutelu. Vy se ale vytáhnete, protože jste závislosti svého protějšku učinili zadost – objevíte pro ni/něj Lískooříškový sen! Je totiž pouze z nepražených oříšků a ty jak známo přinesly Popelce lásku, která trvala, dokud nezemřeli. Jednoduše lískooříškově - chci s tebou být navždy!

 

 

Sníme spolu stejný sen!


Zasnežené mandle

Zasněžené mandle – exkluzivita ve vanilkovo-kardamonové marinádě s pomerančovo-jablečným akcentem. Dokonalá dobrota pro sdílení ve dvou. Jedna mandle já, jedna ty. Sníme je společně a u toho si sníme. Láska a žaludek, a dál to znáte. Poselství? Nejste lakomci! Protože rozdělit se o Zasněžené mandle je... vážně... dost... těžké.

 

 

 

 

Podporuji tě

Life BreakfastTřebaže byste spolu nejraději trávili každou chvilku, nezapomínáte, že žijete především své vlastní životy. A ty mají nějaké směřování. Máte sny a cíle. A ty vyžadují spoustu energie, zdravé tělo, bystrou mysl, tah na branku. S tím vám jednoznačně pomůžou snídaňové směsi. Protože my víme, že ráno dělá den. Vy zase víte, že je skvělé mít po boku partnera, který vás v těch snech podporuje.

 

 

 

Přejeme krásného Valentýna!

Mohlo by vás zajímat

 • Kamarády nejíme? Veganství z pohledu etiky
  Inspirace

  Kamarády nejíme? Veganství z pohledu etiky

  Nebo jíme? A nebo jen některé?

  Více >
 • 5 důvodů proč vyzkoušet raw food
  Inspirace

  5 důvodů proč vyzkoušet raw food

  Živá strava je čiré potěšení. A jaro je skvělý čas, kdy začít.

  Více >
 • Den Země - ona jsme my
  Inspirace

  Den Země - ona jsme my

  Proč, co a jak můžeme udělat, aby se nám i jí lépe žilo.

  Více >
 • Detox do nového roku
  Inspirace

  Detox do nového roku

  Jak na detox v lednu – udržitelným a zdravým způsobem

  Více >