HODNOTY
Jsme slušná firma a leader na trhu s opravdovým brandem a kvalitou bez kompromisu. Naším cílem je šířit do společnosti skrze naše produkty zdraví, radost a vyšší hodnoty, zejména vědomý život, etiku a zodpovědnou ekologii.

JSME

Nejen jednotlivec, ale my všichni. Nejen Lifefood, ale společenství lidí a všech živých bytostí na této planetě.

SLUŠNÁ

Od samého začátku stavíme na slušnosti. V našem vnímání je to respekt k lidem, zvířatům a planetě Zemi. Slušnost je o férovosti a nelhaní. Věříme v sílu pozitivní akce. Lifefood je zároveň součástí projektu "Slušná firma" hlásící se k určitým standardům v byznyse.

LEADER NA TRHU

Naší vizí je být jedničkou na trhu raw a opravdu zdravé stravy. Vést, inspirovat a motivovat. Lifefood je synonymem rawfood, jídla pro radostný život.

OPRAVDOVÝ BRAND

Máme své kořeny. Nejsme marektingový projekt, nejde nám o zisk. Jde nám o cestu, na kterou zveme. Jde nám o sdílení stejných hodnot a myšlenek. Vyrábíme skutečné jídlo pro život. Všech./p>

KVALITA BEZ KOMPROMISU

Dáváme to nejkvalitnější. Nezapojujeme se do honby za snižováním nákladů na úkor zákazníka. Zasloužíte si to nejlepší. Máme nejčistší výrobu a nejkvalitnější ingredience. Co stojí ve složení výrobku, to platí. Stojíme si za naší kvalitou.

ŠÍŘIT DO SPOLEČNOSTI

Vyrábíme jídlo, které není jen obyčejný snack. Chceme šířit hodnoty pro transformaci společnosti. Vnímáme, že planeta prochází velkými změnami a my přispíváme zdravím a radostí.

ZDRAVÍ 

Děláme produkty, které chutnají a jsou pro tělo pravou výživou. Tělo je chrám. Je to zábava i pro nás, že děláme zdravé a chutné jídlo pro váš chrám. Plníme každou buňku skutečným životem.

RADOST 

Radostný člověk vyživuje nejen sám sebe, ale i své okolí. Skrze radost se projevujeme jako lidé. Skrze radost dokážeme neuskutečnitelné. Skrze radost se dotýkáme hvězd.

VĚDOMÝ ŽIVOT 

Člověk má žít tak, že v každém okamžiku ví, co dělá a proč. Uvědomuje se ve svém těle v přítomnosti a skrze své konání. My přinášíme jídlo, kterému věříme.

ETIKA

Etika je nedílnou součástí našeho konání ve smyslu společenském, vůči zákazníkům, zaměstnancům, zvířatům a vůči planetě.

ZODPOVĚDNÁ EKOLOGIE

Jsme si vědomi svě zodpovědnosti za stav planety. Každý krok, který děláme, děláme s vědomím celku. Vše souvisí se vším. Nejmenší včela stejně jako veliký nosorožec. Deštný prales, remízek na poli, horský potůček. Všichni jsme součástí celku a musíme se podle toho chovat.

Žijte s námi na Instagramu

Lifefood není jen o produkci výtečných potravin. Zajímá nás svět, ve kterém žijeme. #lifefood