Čistá strava s čistou energií

Čistá strava s čistou energií

30. 07. 2015

Šetrná energie? Dnes není nic snazšího než změnit dodavatele a svět může být zase o kousek lepší. Nejen obsah živin či chuť našich výrobků jsou pro nás důležité, ale i způsob, jakým byly vyrobeny. Celý provoz Lifefood je kompletně napájen energií z obnovitelných zdrojů a ve výrobě není využívána elektřina s uhlíkovou stopou. K Nano Energies se nyní můžete snadno připojit i vy. 

Šetrná energie? Dnes není nic snazšího než změnit dodavatele a svět může být zase o kousek lepší. Nejen obsah živin či chuť našich výrobků jsou pro nás důležité, ale i způsob, jakým byly vyrobeny. Celý provoz Lifefood je kompletně napájen energií z obnovitelných zdrojů a ve výrobě není využívána elektřina s uhlíkovou stopou. K našemu partnerovi Nano Energies se můžete snadno připojit i vy. 

Čistá strava s čistou energií

V dnešních době si stále více začínáme uvědomovat, že zdroje energie pocházející z přírody jsou pro nás velmi cenné. Stejně jako energii ze stravy chceme využívat v její původní formě, můžeme harmonie s okolím dosáhnout i dalšími kroky.  Stačí uvažovat nad tím, jak co nejméně zatěžovat omezené přírodní zdroje. Ať už je tím krokem třídění odpadu nebo využívání energie z obnovitelných zdrojů. 

Změna dodavatele je hračka - kterou za vás udělá nový dodavatel

K tomu, abyste mohli využívat ekologicky šetrnou energii, není nutné pouštět se do velkých investic a instalovat na střechu vlastní solární panely. Oproti zemím západní Evropy a Skandinávie je navíc u nás zelená elektřina výhodnější, dokonce většinou výhodnější, než klasická „hnědá“ elektřina. Úplně postačí vybrat si vhodného dodavatele, který vám dá garanci, že jeho energie pochází z obnovitelných zdrojů. A to je celé. Přechod od jednoho dodavatele k druhému je dnes jednodušší než kdy dřív, protože veškerou administrativu zvládne nový dodavatel vyřídit za vás a o všech krocích vás bude informovat. My v Lifefoodu jsme si vybrali za partnera Nano Energies

Zelená kalkulačka energie

VAŠE VLASTNÍ ZELENÁ KALKULAČKA HNED TEĎ 

Spolehlivost a šetrnost

Není třeba obávat se jakýchkoli rizik spojených se změnou dodavatele. Česká legislativa je nastavena tak, aby maximálně chránila spotřebitele. Vždy tak budete mít garantovanou dodávku energie – bez ohledu na to, s kým máte uzavřenou smlouvu. Zároveň není třeba se bát ani přechodu „na zelenou“ – kvalitu vašeho života to nijak neovlivní, tedy alespoň ne v negativním slova smyslu. Mobil se vám zelenou elektřinou dobije stejně rychle jako dřív, žárovky také budou svítit stejně. Jediná změna bude ta, že svou spotřebou nebudete zatěžovat přírodu. Což stojí za to. 

Nano Energies - jediný dodavatel zelené elektřiny v ČR

Jediným dodavatelem v České republice, který se specializuje na dodávku zelené elektřiny, je společnost Nano Energies. Poskytuje 100 % zelenou elektřinu pocházející z tuzemských větrných a vodních elektráren, bioplynových stanic a domácností, které mají střešní solární panely. Na webu www.nanoenergies.cz naleznete veškeré potřebné informace a zároveň také ihned zjistíte, o kolik emisí CO2 nebo tun uhlí můžete ušetřit životní prostředí, pokud přejdete na zelenou energii.

Lifefood děkuje svému zelenému partnerovi Nano Energies.