Veganuary - pojďte na veganský leden s Lifefoodem

Veganuary - pojďte na veganský leden s Lifefoodem

Hojnost receptů, tipů a triků pro vegan leden

Veganuary aneb veganský leden. Možná, že jste o něm už slyšeli? Pojďme v češtině zavést novotvar – veden! Tento svátek se slaví od roku 2014 a každým rokem je víc a víc těch, kteří na celý leden vypustí z jídelníčku maso a celkově živočišné produkty. Do celosvětové komunity se můžete přihlásit zde

Jak víte, Lifefood je od samého vzniku v roce 2006 striktně veganský. Naše produkty jsou založeny čitě na rostlinné bázi, jsme proti násilí na zvířatech v jakékoli podobě. Tato myšlenka je vedle maximální kvality našich produktů a ohleduplnosti k planetě třetím stěžejní pilířem.

Články, recepty a zajímavosti

Proto přicházíme, abychom vás podpořili a přinesli další dávku inspirace, jak žít vegan. A to třeba i mimo leden. Víte, že celosvětově počet veganů stoupá? Pro veganství hovoří nejen důvody pro zdraví našeho těla (i když každý musí zodpovědně přihlédnout ke stavu právě svého těla!) ale i zdraví planety. Na našem blogu jsou o tom pro vás připravené různé články.

V naší online kuchařce najdete nepřeberně úžasných vegan receptů. Dávno není pravda, že veganství je nudná záležitost, ba naopak! Naše recepty jsou zároveň raw. Nechte se inspirovat! Kvalita raw, tedy živá strava zpracovaná do 45 stupňů Celsia, znamená opravdovou podporu pro buňky těla. Teplem nemodifikované živiny podporují imunitu, posilují nervový systém, upravují metabolismus, působí preventivně proti onemocněním. Vybrali jsme pro vás i naše výrobky, které vám v lednu udělají radost. Připomínáme, že žádné naše výrobky neobsahují přidaný cukr, což znamená, že pomáhají udržovat balanc v přijímání potravy a bojují proti vzniku závislosti na cukru.

Naše plně vegan, raw, bezlepkové a celkově bez chemie produkty najdete v našem e-shopu. Obzvláště doporučujeme vegan proteiny, tyčinky Lifebar a bezlepkové krekry. 

Malý tip: vyplatí se sledovat i sekci akčních nabídek, kde pro sebe můžete ulovit parádní kousky za skvělé ceny.

Přidáte se i vy?

Přidáte se letos k oslavě veganuary? Oslavě života, nenásilí, života bez zbytečného utrpení, porozumění, lepšímu světu. Sepište si, jak se na věc díváte vy. Zdravotní důvody, etické důvody, ochrana planety... V každém případě přejeme všem šťastné vykročení do nového roku a pamatujte, jedinec, každý jeden z nás má ohromnou moc měnit svět. Pojďme do toho!

Lifebar tyčinky BIO RAW