Snídaně plné života za minutu

Snídaně plné života za minutu

Na přípravu plnohodnotné snídaně už nepotřebujete spoustu času. 

Dobře to známe – ráno má člověk často pěkně naspěch a snídani odbude banánem, nebo vynechá úplně. Přitom právě snídaně nám má dodat energii a důležité živiny do nového dne.

Ať už zrovna máte málo času, nebo chcete mít jistotu, že snídáte vyvážené jídlo, naše raw granoly a kaše jsou řešením. Namíchali jsme je ze samých zdravých dobrot, superfoods a rostlinného raw proteinu.

Kaše nebo granola?

Všechny čtyři snídaňové směsi jsou přirozeně bezlepkové, v nejvyšší Really Raw vegan kvalitě, neobsahují žádný přidaný cukr a mají pěkně vymazlené receptury. Dvě z nich přichází ve formě granoly, zatímco jejich dvě sestry jsou kaše. Vlastně superkaše! 

Vyzkoušejte sami a podělte se s námi na Instagramu a Facebooku s #lifefood! Těšíme se na vaši inspiraci!

Life BreakfastLife BreakfastLife Breakfast

Jak si snídani připravit?

Zatímco granolu můžete klidně chroupat jen tak, kaše budou potřebovat zalít rostlinným mlékem, nebo třeba jen vodou. Hustotu si tím určíte sami. Můžete samozřejmě projevit kuchařský talent a nakrájet si do misky ovoce, nebo přidat oříšky. Pečlivým výzkumem jsme zjistili, že k čokoládové kaši skvěle ladí banán. K ostatním kupodivu taky. A co teprve čerstvé borůvky!

 

 

(Pokud vám video nejde spustit, klikněte sem)

Praktický 100% kompostovatelný eko obal

Uzavíratelné sáčky vydají na několik snídaní, přitom je v pohodě schováte do tašky i batohu. Jsou proto super na cesty a výlety, nebo do kabelky pro elegantní přepravu do kanceláře.

Na přírodu jsme samozřejmě mysleli taky – celý obal je plně kompostovatelný.

Kterou vybrat?

S tím si už musíte poradit sami, určitě najdete tu pravou.

LIFE BREAKFAST Granola borůvková s proteinem a chia BIO RAWLIFE BREAKFAST Granola borůvková s proteinem a chia BIO RAW

LIFE BREAKFAST Kaše kakaová proteinová s quinoou a skořicí BIO RAWLIFE BREAKFAST Kaše kakaová proteinová s quinoou a skořicí BIO RAW

LIFE BREAKFAST Granola čokoládová s proteinem a mandlemi BIO RAWLIFE BREAKFAST Granola čokoládová s proteinem a mandlemi BIO RAW

LIFE BREAKFAST Kaše malinovo-makadamiová s proteinem BIO RAWLIFE BREAKFAST Kaše malinovo-makadamiová s proteinem BIO RAW