Rawsage je skvělá raw veganská klobáska

Rawsage je skvělá raw veganská klobáska

Pikantní snack s ďábelsky vymazlenou chutí. Tak k nerozeznání od masové předlohy! Rawsage, jehož název vznikl ze spojení Raw Sausage, raw vegan klobáska, má tak rafinovanou chuť, že mu na místě podlehnete. Dobrovolně a rádi! 

Rafinovaný. Delikatesní. Návykový! Takový je nový Rawsage. Pikantní snack s ďábelsky vymazlenou chutí z ořechů, rajčátek, koření a bylinek. Tato dokonalá veganská variace klobásky je chuťově velmi intenzivní a její kořeněný nádech si vás získá. 

Hvězda RawFestu aneb klobáska na přání

"Rawsage měl v restauračním menu na RawFestu fantastický úspěch a proto jsme se rozhodli jej zařadit i do běžné nabídky," říká Tereza Havrlandová, majitelka společnosti Lifefood a jedna z tvůrkyň sofistikované receptury této novinky. "Rawsage je opravdu vymazlený. Cesta ke sladění tolika ingrediencí byla dlouhá a dobrodružná. Ale vyplatilo se! Rawsage je hit, který každého baví." 

 

Rawsage Rawfest Rawfest

Zdravé mlsání pro každého

Rawsage je přesně ten tip snacku, který potěší chuťové pohárky naprosto každého, bez rozdílu stravovacího vyznání. Nejenže chutě okamžitě uspokojí už malý kousíček, ale jedná se o tak čistou pochutinu, že vás nemusí trápit výčitky svědomí.

Rawsage je vyroben z prémiových ingrediencí v RAW BIO kvalitě za nízkých teplot dle filozofie nejvyšší kvality garantované společností Lifefood a splňuje tak nejpřísnější nároky živé stravy. Obsahuje pouze celistvé ingredience a je zdrojem živin v jejich původní podobě. Bez obsahu lepku, bez laktózy, bez chemických náhražek, dochucovadel a plnidel. Jen čisté ingredience. 

Co o Rawsage řekli první strávníci?

"Neuvěřitelné! K nerozeznání od masové předlohy!" Katka K.

"Vzdávám se a měním své mínění o bezmasé kuchyni." Robert S.

"Je to jasné. Od teď moje tyčinka první pomoci. Jakože fakt." Linda N.

A Lifefood říká: "Neslevujte ze svých nároků. Teď je tu Rawsage. První raw vegan klobáska."