PF od Terezy, majitelky Lifefoodu

PF od Terezy, majitelky Lifefoodu

„Všem milovníkům skutečného, živého a radostí nabitého jídla!“

Děkujeme vám za další úžasný rok, který jsme mohli strávit s vámi po boku. Díky vám jsme přivedli na svět další dvě příchutě tyčinek Lifebar, oříškovou a lesní ovoce. Také jsme vyslyšeli vaše přání a zrodil se originální Chlebánek, kmínový krekr pro dobré trávení s psylliem, který je chutí nerozeznatelný od opravdického kmínového chleba. Podle vašich ohlasů jsme se trefili. Děkujeme!

A budeme pokračovat dál. I v dalším roce pro vás chystáme jídlo, které si můžete vzít do kapsy, kabelky a batohu a víte, že jíte zdravě a eticky. Really Raw (nyní v nové oficiální certifikaci) a BIO jsou dvě klíčové kvality, díky kterým máte jistotu, že v produktech jsou živé enzymy a skutečné nutrienty, které vyživují na buněčné úrovni tělo a mysl.

Zároveň vás ujišťujeme, že i nadále budeme jako Lifefood skrze naše produkty podporovat zdravý, radostný, udržitelný a vědomý život na planetě Zemi. I proto jsme součástí Slušné firmy, která se snaží podporovat pozitivní změny ve společnosti. 

Děkujeme za vaši dosavadní přízeň. Děkujeme, že si uvědomujete, že podporou našich produktů podporujete nejen svůj osobní rozvoj, ale i zdravý celek naší planety.

Přejeme krásné Vánoce a radostí a energií nabitý rok 2020.

S láskou,

Tereza Havrlandová,

zakladatelka společnosti Lifefood

Lifefood team