Novinka: MINI Lifebary – skvělá cena, super velikost a pouhých 100 kcal

Novinka: MINI Lifebary – skvělá cena, super velikost a pouhých 100 kcal

Paleta výživných tyčinek Lifebar se rozrostla o MINI verze, Lifebary MINI. Žádná kabelka není tak malá, aby se do ní nová MINI nevešla!

Nové MINI Lifebarky si zachovávají tradiční „lifefoodí“ BIO RAW VEGAN kvalitu. Na výběr nabízejí hned 4 nejoblíbenější chutě: jablko, kokos, čoko a brazil. Navíc, nové MINI zaujmou i svou nízkou kalorickou hodnotou, která činí pouhých 100 kalorií.

„Nové mini Lifebar jsou vhodnou variantou pro ty, kdo se chtějí stravovat zdravě, milují pestrost v jídle, ale během náročného dne nemají čas – mnohdy ani chuť – na klasické svačinky. Praktická 25g tyčinka může být vítaným kompromisem. Je zdrojem kvalitní energie. Rychle zažene hlad, když se nestíháte najíst, ale přijde vhod i ve chvílích, když vás přepadne chuť na malou sladkost,“ uvádí Tereza Havrlandová, zakladatelka a majitelka společnosti Lifefood.

Mini Lifebarky nadchnou také maminky malých školáků – tyčinky splňují přísné nároky na zdravou svačinku pro děti podle tzv. „pamlskové“ vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Tyčinky Lifebar – stejně jako všechny produkty Lifefood – jsou prémiovým jídlem. V čem se liší od podobných raw snacků na trhu, je především kvalita surovin. Vyrábějí se výhradně z BIO oříšků, semínek a sušeného ovoce, které se zpracovávají šetrně za nízkých teplot. Díky tomu v sobě uchovávají vysoké množství přirozených výživných látek, vitamínů, minerálů a enzymů. Lifebar neobsahují umělá sladidla, rafinovaný cukr, lepek, ztužené tuky, plnidla nebo jakákoliv jiná aditiva. 

E-SHOP: MINI LIFEBARY