Nové proteinové tyčinky oříšková a lesní ovoce

Nové proteinové tyčinky oříšková a lesní ovoce

Šťavnaté, měkké a svěží novinky jsou tu!

Oblíbená řada proteinových tyčinek se rozrůstá o další dvě chutě. A nejsou ledajaké! K malinové, jahodové a čokoládové tyčince nyní přibude dvojice oříšková a lesní ovoce. Ve všech proteinových tyčinkách Lifefood je obsah proteinu 20 %. 

Lifebar Protein Oříšková s vanilkou BIO RAW je první oříškovou tyčinkou v naší proteinové řadě. Volali jste po ní a tak ji tady máte! Co od ní čekat? Skvělou oříškovou chuť šmrncnutou vanilkou. Pozor na ní, chuť lískových oříšků ve spojení s vanilkou je nejen neodolatelná ale i vysoce návyková. Ale ono to v případě Lifebarek nevadí, protože to je, jak víte, zdravá energie plná živin. Jemný dotek soli umocňuje chuťový požitek a datle dodávají sladkost. Oříšková Lifebarka si vás získá.

Lifebar lesní ovoce ››› VYZKOUŠEJTE LIFEBAR PROTEIN LESNÍ OVOCE BIO RAW

Lifebar protein oříšková››› VYZKOUŠEJTE LIFEBAR PROTEIN OŘÍŠKOVÁ BIO RAW

Jak je dobrým standardem u Lifefoodu, tyčinky jsou opět výhradně z BIO surovin, v RAW kvalitě, bez lepku, bez laktózy, bez přidaného cukru, umělých sladidel, slazené výhradně datlemi, bez plnidel, soji a zkrátka bez všeho, co do jídla nepatří, co jíst nechcete a nemáte.

Tyčinky plné energie

Lifebarka Protein Lesní ovoce BIO RAW je veselá Lifebarka plné chuti, je šťavnatá, osvěžující a plná života, doslova. Díky černému rybízu, malinám a borůvkám chutná po ovoci, dýňová semínka ji harmonizují a celkový dojem umocňuje špetka soli a esenciálního pomerančového oleje. Takovouto směs Lesní ovoce jste ještě neměli! Lifebarka vás jako vždy totálně dostane.

Na výlety, na denní, pracovní i osobní „čelendže“, ale hlavně všude tam, kde je potřeba síla, vytrvalost, svaly. V Lifebarech a obzvláště v naší proteinové řadě najdete výhradně nejkvalitnější rostlinný protein, protože všechny tyčinky jsou 100% vegan.

Čím ještě se Lifebarky liší od konkurence?

Naše proteinové tyčinky se ještě v jedné věci významně liší od konkurence. V jaké? Nejsou totiž tak tvrdé a suché, jako mnohdy proteinovky bývají.

„Vývoj proteinových tyčinek není snadnou prací, pokud má být obsah proteinu v raw vegan tyčince 20 % kalorické hodnoty a tyčinka má být chutná a ne úplně tvrdá a suchá,“ říká Wlasta Hlinková, hlavní technolog a vývojář/manažer vývoje, když nás nechává nahlédnout do své „raw pracovny“, „myslím si, že nová Lifebarka Lesní ovoce se nám moc povedla. Na proteinovou tyčinku je měkká, šťavnatá a chutná i voní velice svěže. S oříškovou to bylo těžší, ale i tam jsme nakonec uspěli.“

Jak moc, to posoudí až zákazníci, tedy vy. Přejeme mnoho skvělých chvil s Lifebar energií! Budeme rádi, když nám dáte vědět na Facebook nebo na Instagram, jak vám naše nové tyčinky - a nebo jakýkoli jiný produkt - chutnají. Přejeme jaro plné života s Lifefoodem!