Neskončím, dokud nejsem sama se sebou spokojená

Neskončím, dokud nejsem sama se sebou spokojená

Kristýna Horská je úspěšnou plavkyní a nově ambasadorkou Lifefoodu.

kdo

Kristýna Horská

Narozena 30. 9. 1997 

SPORT

Plavání

Je mi 23 let a od svých 11 plavu závodně. Před plaváním jsem dělala sportovní gymnastiku a synchronizované plavání. Čtyři roky jsem dělala současně synchronizované plavání a plavání. Musela jsem se ale rozhodnout pro jeden sport, protože oba jsem dělala na vysoké úrovni. Vybrala jsem si plavání, protože mi víc vyhovovalo spoléhat se jen na sebe, a v plavání jsem viděla větší budoucnost. Ve volných chvílích ráda trávím čas s rodinou, na kole nebo u knížky.

Kristýna

Nejvíc mě v životě motivuje... Nejvíc mě asi motivuje to, že chci být ve svém životě spokojená .

Když se mi nechce do tréninku, nakopne mě... Olympijské hry a že to dělám protože chci, a ne protože musím.

Miluju... jídlo

Nejčastěji mě zastihnete... na bazénu

Relaxuju... u knížky nebo u filmu

Můj sen je... finále na Olympijských hrách

Mým vzorem je... Od malička to byl Michael Phelps, který dosáhl neuvěřitelných úspěchů v plavání.

3 největší sportovní úspěchy: 6.místo na Mistrovství Evropy, 11. místo na Mistrovství světa, český rekord a kvalifikace na OH

3 věci, kterých si v životě nejvíc cením: Rodina – protože mě celý můj život podporuje a stojí při mně. Že jsem zdravá a že můžu dělat sport, který mě baví. 

Vize, co mě žene dál... Dál mě žene to, že s ničím neskončím, dokud nejsem sama se sebou spokojená. V roce 2016 jsem se kvalifikovala na OH, na které jsem ale neodcestovala. Byla jsem totiž 3. v pořadí a za jeden stát mohou v disciplíně startovat pouze dva závodníci. Po této zkušenosti jsem ztratila motivaci a chuť dál trénovat. Z toho jsem se naštěstí dostala s tím, že si tenhle svůj dětský sportovní sen chci splnit. 

Instagram Kristýny

Kristýna