ZDARMA kniha Zdravé cukroví

ZDARMA kniha Zdravé cukroví

Při nákupu nad 1600 Kč od nás dostanete knihu Zdravé cukroví od mistrů raw oboru - týmu Třešňáků z Vařit či Nevařit.

Máte rádi cukroví? A co takhle raw cukroví? Je delikatesní a na rozdíl od moučných a krémových klasik i zdravé. A když máte po ruce ty správné recepty, můžete udělat třeba i takové dobroty, jako je linecké, vosí hnízda nebo rohlíčky. Ruku na to, že babička vás poprosí o recept!

Kniha Zdravé cukroví, kterou pro vás máme jako dárek při objednávce nad 1600 Kč, je plná báječných receptů, jejichž autoři jsou známí Třešňákovi. Znáte je pod značkou Vařit či Nevařit, která je zárukou kvality, kreativity a dobré chuti. Třešňákovi mají svůj Youtube kanál, kde nás již roky inspirují a rozmazlují svou kreativitou. 

Jak na to?

Stačí objednat v našem e-shopu dobroty v minimální hodnotě 1600 Kč a knihu vám automaticky do zásilky přidáme. My samozřejmě doporučujeme využívat při raw pečení především co nejkvalitnější suroviny - klasicky oříšky, semínka a sušené ovoce - a ty si můžete objednat právě u nás. 

Naše raw oříšky, semínka a ovoce jsou výhradně BIO a RAW. Cukroví a všechny raw recepty jsou z nich vždy nejchutnější a také dodají vašemu tělu nejvíce živin. Oříšky a semínka bývají v konvenčních obchodech napadeny různými plísněni, bývají staré a celkově jsou nevalné výživové kvality a chuti kvůli nešetrnému velkoprůmyslovému pěstování a zpracování.


malá ochutnávka receptů z knihy zdravé cukroví

raw linecké 

Raw cukroví Linecké

Raw linecké je masterpiece, který ocení kamarádi i vaše babička. Linecké těsto je ve srovnání s většinou raw těst trochu pracnější. Ale zato výsledek vám jistě udělá radost!

Je třeba si předem připravit mandlovou mouku, tzn. namočit, oloupat, usušit a umixovat kvalitní mandle...

CELÝ RECEPT

 

 

Raw vosí hnízda 

Raw cukroví vosí hnízda

Česká klasika v raw podání? Pokud jste milovníky této pochoutky, její raw varianta vás dostane!

Sušené datle propláchneme pod tekoucí vodou, necháme okapat a umeleme. Přidáme do nich strouhaný kokos, který jsme umleli na hustou kaši a vypracujeme husté těsto...

CELÝ RECEPT

 

Kniha zdravé cukroví z dílny "vařit či nevařit" od Třešňáků 

Kniha Zdravé cukroví od Třešňáků

 

Máte chuť na další recepty? Pohrát si letos s vánočním cukrovím trochu jinak? Nyní máte možnost získat knihu Zdravé cukroví cukroví zdarma. Dáváme ji všem věrným zákazníkům k objednávce nad 1600 Kč. Jak na to? Stačí si vybrat v e-shopu zboží v hodnotě 1600 korun a knihu dostanete automaticky.  

Raw cukroví
Raw cukroví
 
Raw cukroví
 
Raw cukroví