Lifefood představí na Rawfestu novinky, přijďte si zdravě zamlsat

Lifefood představí na Rawfestu novinky, přijďte si zdravě zamlsat

Nové LIFE BREAKFAST Snídaňové směsi, Lifebar z červené řepy, MINI Lifebary nebo třeba zcela nová receptura Kadeřávkových LIFE chipsů. Přijďte si zamlsat a pokochat se novinkami.

MINI Rawfest se koná 23.-24.9. v rámci festivalu Evolution v pražských Holešovicích na Výstavišti. Bohatý celovíkendový program nabídne (nejen) raw témata při přednáškách, ale i během cooking shows a při setkání s vystavovateli. Lifefood si pro letošní ročník vyhradil představení hned několika novinek.

MINI Lifebary - stejná top kvalita, pohodlný mini formát do každé kapsy

MINI Lifebary jsou menší sourozenci velkých Lifebarů se zachování všech jejich kladných stránek - šťavnatá a plná chuť, top BIO RAW VEGAN kvalita surovin i zpracování, tzv. Really Raw kvalita. Jako všechny produkty Lifefood ani MINI neobsahují lepek a mají sympatickou gramáž a obsah kalorií. MINI si zamilujete stejně jako my všichni v Lifefoodu, protože vás nenechá na holičkách.

MINI Lifebary

LIFE BREAKFAST Snídaňové směsi

Premiéru na Rawfestu zažije i zbrusu nová řada Snídaňových směsí. Představí se ve 4 báječných příchutích, mezi jinými např. Malinová, Kakaová či Borůvková. Směsi jsou přirozeně bezlepkové, neobsahují žádný přidaný cukr a jsou ideální k zalití rostlinným mlékem. Ať už jste vyznavači jakéhokoliv jídelního směru od palea přes všemlsavce, LIFE BREAKFAST jsou koncipovány jako dokonalé první jídlo dne i všech jeho dalších minut. Na Rawfestu se spustí pilotní projekt testování těchto směsí a finální receptury budou vyladěny podle chutí zákazníků. Neváhejte se tedy zastavit a ovlivnit tak podobu svých budoucích snídaní.

LIFE BREAKFAST

Lifebar červená řepa

Je tady první sladká zeleninová tyčinka! Patnáctý Lifebar v pořadí přichází se skutečně exkluzivné příchutí. Červená řepa ve své nejlepší formě, tuhle tyčinku si nesmíte nechat ujít. A navíc dobrá zpráva - dle výsledků testů ORAC v akreditovaných laboratořích obsahuje potvrzený obsah antioxidantů!

LIFEBAR červená řepa