Novinky na jaro: Lifebar v čokoládě a nový Rawsage s olivami

Novinky na jaro: Lifebar v čokoládě a nový Rawsage s olivami

Lifebarky v naší antioxidační raw čokoládě a tyčinka Rawsage s raw olivami z rodinné farmy v Peru - to jsou novinky letošního roku!

Novinky pro rok 2020? Lifebar je v čokoládě!

Je to tak, tyčinky Lifebar mají konečně čokoládovou polevu! Novou řadu jsme pojmenovali Lifebar InChoco a bude obsahovat hned tři nové příchutě: kakaové boby s vanilkou, švestku a pomeranč. Do e-shopu se za nimi vydejte tudy!

"O čokoládovou polevu pro Lifebarky si zákazníci říkali snad od začátku jejich vzniku. Když jsme s Lifebary více jak před deseti lety přišli, byla to inovace, takové tyčinky tady tehdy nikdo nevyráběl. Naštěstí si je lidé zamilovali a my se mohli vrhnout na vývoj dalších chutí a čokoládovou polevu jsme měli pořád před sebou jako velkou metu," říká Tereza Havrlandová, zakladatelka Lifefoodu, a dodává: "Vždycky ale dostala přednost nějaká příchuť a jiné experimentování, takže dneska máme 16 druhů Lifebarek, ke kterým právě přidáváme tři nové a tentokrát už poctivě obalené v té nejdelikatesnější čokoládě, co znáte."

Lifebarky jsou jako vždy 100% raw, v garantované Lifefood kvalitě tzv. Really Raw, což znamená, že tyčinky, ani žádná z jejich ingrediencí, nikdy neprošly vysokými teplotami, péče tzv. od semínka po produkt.  

Nové Lifebary InChoco jsou polité 100% vegan raw živou čokoládou plnou vitamínů

Dále jsou plně BIO, bez lepku, vegan, bez přidaných cukrů a plnidel, takže do těla dostáváte jen opravdové živiny. Velkou pozornost si zaslouží čokoládová poleva, která je - jak jinak než - pravá Lifefood 100% raw vegan čokoláda. Což znamená, že je to čokoláda s dvojnásobnou dávkou antioxidantů, než je běžné u standardních čokolád na trhu, a spoustou minerálů a vítamínů. Tyhle Lifebarky vám prostě nedají spát :)


Rawsage má bratříčka! Z pravých raw peruánských oliv

Druhou neméně žhavou novinkou je, že náš pikantní Rawsage má po letech konečně sourozence. Je jím sofistikovaná tyčinka plná oliv, které pocházejí z malé rodinné farmy v Peru. Rawsage olivová! Středomořský nádech dalšího kulinářského majstrštyku v našich řadách si určitě nesmíte nechat ujít. Tahle tyčinka se osvědčila jako skvělý parťák pro chvíle, kdy se chce mlsat, ale na sladkou Lifebarku to úplně nevypadá. Proto je tu tento originální snack naslano. Díky raw kvalitě je jeho chuť tak intenzivní, že vám stačí pár kousnutí a hlad nebo choutky na něco dobrého jsou zažehnané. A to svědčí jak peněžence, tak štíhlé linii, co si budeme povídat.

Jakmile novou Rawsage ochutnáte, budeme rádi, když nám dáte vědět na Facebooku a Instagramu! Těšíme se na vaše reakce!

Tereza Havrlandová, majitelka Lifefoodu, ukazuje nový Rawsage olivový

.