Lifebar Plus se mění na Lifebar Superfoods

Lifebar Plus se mění na Lifebar Superfoods

Vaše oblíbená Pluska najdete od nynějška pod názvem Superfoods.

Tyčinky Lifebar Plus znáte jako tyčinky Lifebar, které navíc obsahují ještě dávku superfoods neboli superpotravin pro ještě větší výživnou hodnotu.

Pro větší srozumitelnost jsme změnili starý název Lifebar Plus na Lifebar Superfoods. Doufáme, že změna pomůže vám, zákazníkům, v lepší orientaci.

Uvnitř však zůstávají Pluska - Superfoods stále stejná. Stále jsou to tyčinky, které

  • jsou vyrobené výhradně z BIO a RAW oříšků a ovoce
  • každá tyčinka obsahuje zvláštní superfoods pro ještě větší výživu a výkon
  • jsou Really Raw, tj. RAW, živá strava, od semínka po finální produkt
  • tyčinky jsou slazeny pouze sušeným ovocem, neobsahují rafinovaný cukr, umělá sladidla ani ztužené tuky, éčka či lepek
  • jsou vhodné na cesty, při výkonu, do kanceláře i při sportu, jsou vždy po ruce a připraveny uspokojit ty nejnáročnější požadavky na chuť a zdravou výživu
  • s tyčinkami Lifebar Superfoods máte zkrátka vždy jistotu, že dodáváte svému tělu tu nejlepší výživu

Antioxidační síla tyčinek Lifebar Superfoods potvrzena v laboratořích

Antioxidanty (AOX) chrání buňky před volnými radikály, oxidačním poškozením a mnoha dalšími onemocněními. Denní příjem AOX by měl být dle amerického ministerstva zemědělství min. 3000–5000 μmol jednotek oxidační aktivity. Při dnešní běžné stravě lidé konzumují sotva cca 1200 μmol antioxidantů. 

Tyčinky Lifebar Superfoods necháváme proto testovat v profesionálních laboratořích na obsah antioxidantů. Testy dopadly na výbornou! Testované tyčinky pokrývají doporučenou denní dávku antioxidantů. 

LIFEBAR SUPERFOODS BRAZILSKÁ S GUARANOU BIO RAW 

Lifebar superfoods brazilská s guaranou BIO RAW

Tato tyčinka je skutečný přírodní životabudič. Tato exkluzivně delikatesní vanilková tyčinka s pekanovými ořechy obsahuje 4 % přírodní guarany, což odpovídá 80 mg kofeinu (zhruba dva šálky kávy) v jedné tyčince.

Guarana se navíc uvolňuje pomalu a stejnoměrně do krve a nevyvolává tak kolísání energie a je celkově vhodnější než káva. (z tohoto důvodu není tato tyčinka však vhodná pro děti).

DO E-SHOPU

lifebar superfoods s macou a baobabem bio raw 

LIFEBAR SUPERFOODS S MACOU A BAOBABEM BIO RAW

Vysoce výživově hodnocená maca skvěle ladí s antioxidační silou brusinek, třešní a baobabu. Nabitá nutrienty a energií, tato 100% vegan tyčinka dodá vašemu tělu tu nejlepší výživu. Vždy když se chcete cítit dobře.

Jedna tyčinka Lifebar Superfoods s macou a baobabem BIO RAW obsahuje 2923 μmol, což znamená, že pokrývá doporučenou denní dávku příjmu antioxidantů.

DO E-SHOPU

lifebar superfoods aÇai s banánem bio raw 

Lifebar superfoods açai s banánem BIO RAW

Kombinace para ořechů, čistého açai, banánu a šťávy z červené řepy je stejně nečekaná jako vášnivá. Plná antioxidantů a enzymatické kapacity. Tato tyčinka doslova tepe energií, kterou potřebujete na cestě za svými sny.

Jedna tyčinka Lifebar Superfoods açai s banánem BIO RAW obsahuje 2933 μmol TE, což znamená, že pokrývá doporučenou denní dávku příjmu antioxidantů.

DO E-SHOPU

Lifebar superfoods boruvková s quinoou BIO RAW

Lifebar Superfoods borůvková s quinoou BIO RAW je ovocná tyčinka se superfoods, která neobsahuje oříšky. Nabitá nutrienty a energií, tato 100% vegan tyčinka dodá vašemu tělu tu nejlepší výživu. Vždy, když se chcete cítit dobře.

Jedna tyčinka Lifebar Superfoods borůvková s quinoou BIO RAW obsahuje 5837 μmol, což znamená, že pokrývá doporučenou denní dávku příjmu antioxidantů.

DO E-SHOPU

 

Lifebar Superfoods s chia a pistáciemi BIO RAW

Ultra výživná tyčinka obsahující chia semínka, pistácie, pekanové ořechy a dávku zelené síly mladého ječmene. Vychutnejte si skutečnou přírodní tyčinku bez chemie.

Jedna tyčinka Lifebar Superfoods s chia semínky a pistáciemi BIO RAW obsahuje 1833 μmol TE, což znamená, že významně přispívá k pokrytí doporučené denní dávky příjmu antioxidantů.

DO E-SHOPU