5 tipů na zdravé svačiny na výlet

5 tipů na zdravé svačiny na výlet

Už žádný junk food! Co si vzít s sebou na cesty, aby to chutnalo a dodalo zdravou energii? 

Je tu doba výletů a proto přicházíme s pár osvědčenými tipy, co si s sebou vzít na cesty, aby vás nepřepadal vlčí hlad, který vás nažene k nejbližšímu stánku s rychlým občerstvením. Pizza, bageta nebo hranolky mohou sice zahnat to nejhorší, ale nebudete se po nich cítit nejčerstvější a docházející energie pak může chybět jinde. O výživovém hledisku se snad ani netřeba zmiňovat. A o otrávených dětech, není-li poblíž ani ten stánek s hranolkami, raději ani nemluvě. Zkrátka, na cestování člověk musí vyrazit pořádně vybaven.

1. Kaše kakaovo-proteinová s quinoou a skořicí BIO RAW 

LIFE BREAKFAST Kaše kakaová proteinová s quinoou a skořicí BIO RAW

Rychlá & výživná snídaně/svačina kdykoliv a kdekoliv. Stačí jenom voda! Obzvláště skvěle se hodí právě na cesty jako zdravé a výživné jídlo. Proteinová kaše BIO RAW kakaová s quinoou a skořicí je přirozeně bezlepková snídaňová směs, která neobsahuje žádný přidaný cukr. Její příprava je rychlá, stačí zalít rostlinným mlékem, jogurtem nebo dokonce stačí jen voda a máte vysoce výživnou svačinku během chvilky.

DO E-SHOPU

Jak je příprava našich Life Breakfast snadná? Podívejte se na video, jak si naši kaši připravuje Danny Menšík uprostřed divokých hor. 

 

2. Lifebar superfoods borůvková s quinoou BIO RAW

Lifebar Superfoods borůvková s quinoou BIO RAW

Tyčinky Lifebar jsou na výlety jako dělané! Vejdou se jednoduše do každého batohu, jsou šťavnaté a dodají zdravou energii. Lifebar Superfoods borůvková s quinoou BIO RAW je ovocná tyčinka se superfoods, která neobsahuje oříšky. Nabitá nutrienty a energií, tato 100% vegan tyčinka dodá vašemu tělu tu nejlepší výživu. 

Navíc, jedna tyčinka Lifebar Superfoods borůvková s quinoou BIO RAW obsahuje 5837 μmol, což znamená, že pokrývá doporučenou denní dávku příjmu antioxidantů.

DO E-SHOPU


 

3. Drink 35 g Ovocný protein se superfoods 

Drink 35 g Protein se superfoods / ovocný BIO RAW

Na cestách se skvěle hodí i toto naše malé balení proteinů. Doporučujeme ovocný, který je velice osvěžující. Do našich proteinů stačí přidat vodu a nápoj je hotový.

Ovocný proteinový prášek se superfoods kombinuje sílu antioxidantů a vitamínů získaných z malin, řepy, brusinek a jahod spolu s namletým práškem bohatým na protein z konopných, slunečnicových, chia a dýňových semínek. Banánový prášek pak dodává celé směsi extra jemnou sladkou chuť. 

DO E-SHOPU

4. Chlebánek - bezlepkové pečivo s psylliem 

Chlebánek BIO RAW

Samotný nebo pro všechny skvělé letní pomazánky! Chlebánek obsahuje lněné semínko, psyllium pro dobré trávení, mandle a kmín. Pochutná si proto na něm každý, kdo miluje klasický kmínový chléb a rád zvolí jeho zdravější raw bezlepkovou variantu navíc výhradně z BIO surovin. Chlebánek je dobrý jak samotný, tak se hodí jako klasický chléb na různé pomazánky a je proto výborný i na cesty.

DO E-SHOPU

5. Sušené ovoce - zdravý zdroj energie

Sušené ovoce BIO RAW

Nejzdravější forma energie pro děti (hned po čerstvém ovoci). V létě jsou sice sady a lesy plné čerstvých plodů. Ale ne všude a ne vždy, když je zrovna potřebujete. Nechcete-li pokles nálady u dětí zahánět narychlo nezdravými sušenkami z místního koloniálu, vyplatí se mít po ruce vždycky balíček sušeného ovoce. Třeba takové sušené jablko, meruňky nebo moruše u dětí většinou zabodují. Kromě toho, že jsou výživné, tak se na rozdíl od sušenek nebo čokolády neroztají, což v přeplněném batohu a v horkém létě udělá radost. 

DO E-SHOPU