5 tipů na vánoční dárky & zdravě a chutně

5 tipů na vánoční dárky & zdravě a chutně

Více než kdy jindy si letos uvědomujeme význam zdraví. Darujte svým blízkým kvalitní jídlo.

Péče o své tělo, podpora imunity, zdraví ve všech podobách - letošní rok nám dal zabrat. Více než kdy před tím si snad dnes už každý uvědomuje význam vlastního zdraví. Těla, které je bez zbytečné nadváhy, čistých plic, svalů, které jsou v kondici. 

Uvědomujeme si více než kdy jindy, že to co jíme, se promítá do toho, kým se stáváme. V jakém stavu uvítáme zítřek, kolik sil budeme mít na plnění svých snů. 

Proto je naše mise vyrábět to nejkvalitnější jídlo. Lifefood už od roku 2006 vyrábí výhradně z BIO surovin a v RAW kvalitě. To znamená, že v našem jídle dodáváte tělu vitamíny, minerály, antioxidanty, živé enzymy a další. Mnoho z vás je s námi od samotného vzniku. Pojďte společně s námi šířit zdravé jídlo dál a pořiďte něco od nás pro své blízké. Darujte jim zdravé a chutné jídlo, ať vědí, že péče o tělo může i dobře chutnat. Že zdravé jídlo může se rovnat dobré chutnání.

Přinášíme vám 5 tipů na dobroty vhodné a dokonalé jako vánoční dárky. Tak ať vaše blízké potěší!

balíček plný dobrot - každý mlsá rád! 

Láskyplný balíček

 

Dárkový balíček plný sladkostí k okamžitému mlsání vždycky potěší. 

Láskyplný balíček udělá radost úplně všem. Vašim nejbližším, rodině, přátelům a každému, komu chcete darovat dárek od srdce. Ukažte jim, že mlsat se dá i zdravě. Bez přidaných cukrů, bez nezdravých tuků. Tak, že se budou naopak cítit dobře.

Bonus navíc, nemusíte se trápit s balením. Balíček je dárkově zabalen v tuhé recyklovatelné papírové krabici s vkladkou. Voliá, máte vystaráno.

Tyčinky lifebar - zdravá svačina 

Lifebar tyčinka BIO RAW

Lifebarky jsou naše vlajková loď. Tyčinka plná ovoce, oříšků, semínek a superfoods. Nově máme i Lifebarky obalené v čokoládě. Zkrátka vyberete si. Těšit vás může, že suroviny vypěstovali farmáři na rodinných BIO farmách a díky vám tak mají tyto malé nezávislé podniky své živobytí.

PODÍVAT SE NA PŘÍCHUTĚ

 

Luxusní marinované mandle v kokosu - vybrané mlsání 

Zasněžené mandle - marinované mandle v kokosu

Pochoutka, které říkáme Zasněžené mandle. Zasněžené ne proto, že by se snad daly konzumovat pouze v zimě, ale proto, že to je navýsost kokosová lahůdka. Objevili jsme totiž, že kokos se výborně snoubí s mandlí, citronovou šťávou, kardamonem a solí a k tomu trochou datliček a jablíček... je to zkrátka vysoce vyladěná pochoutka. Už jste je vyzkoušeli? 

Mlsání od nás má ještě tu výhodu, že stačí opravdu málo. Pár soust a jste namlsaní, tělo ví, že dostalo pořádnou dávku živin a nebaží po prázdných kaloriích. Je to takvé inteligentní mlsání.

VYZKOUŠET MANDLOVOU SPECIALITU

rawmeo - luxusní zdravé pralinky 

Rawmeo bonbony BIO RAW

 

Rawmea jsou ideální malý dárek s velkou hodnotou. Luxusní čokoládové pralinky mají díky poctivé receptuře a kvalitném ingrediencím poctivou plnou chuť a navíc je nabízíme v mnoha druzích. Najděte si tu svou a darujte zdravé mlsání.  

CHCI RAWMEA

 

čokoláda plná antioxidantů 

BIO RAW vegan čokolády bez přidaného cukru

 Poslední z našich tipů je klasika klasik, čokoláda. Hned na úvod bychom se rádi pochlubili a ujistili vás, že na trhu nenajdete zdravější čokoládu. Naše je BIO a díky RAW zpracování obsahuje dvojnásobné množství antioxidantů, než konvenční čokolády (které většinou čokoládami ani nejsou, ale spíš ztuženými tuky, řekněme si to upřímně). Také neobsahuje škodlivý akrylamid. Naopak, je to opravdická čokoláda, jak má být.

Z našich čokolád si jistě vyberete, protože máme jak klasické velikosti, tak sřední formát. A k tomu spoustu příchutí, stačí vyzkoušet. 

JAKOU ČOKOŠKU MÁTE NEJRADĚJI? 


.