5 dýňových receptů, které budete milovat

5 dýňových receptů, které budete milovat

Sladká, slaná i vášnivá! Využití dýně v kuchyni je famózní!

Inspirujte se těmi nejlepšími raw dýňovými recepty a nechte tuto podzimní krásku rozehrát na talíři svůj umělecký part. Pokud vám bude čistá chuť dýně málo, můžete pokrmy doladit ještě navíc dýňovým olejem. Podzimní chuťové dýňobraní je zaručeno!

Raw salát z marinované dýně 

Salát z marinované dýně

Barevný, delikatesní a výživný. Salát z dýně marinované v rozmarýnu, radicchia a polníčku je rafinovaně dochucen jadérky granátového jablka a mákem. Nebudete se jej moci nabažit!

 


 

Dýňová polévka s pikantními kešu 

Dýňová polévka s pikantními kešu

Sezónní oblíbenec mezi polévkami, který zahřeje tělo i duši. Na jazku se jen rozplývá a inspiruje k hravosti. Můžete přidat mrkev, zázvor, rajčata nebo cokoliv, co máte zrovna po ruce. Dýňová polévka se nikdy neomrzí!

 


 

Dýňové špagety 

Dýňovo řepné špagety v lahodném dresinku s muškátovým oříškem

Tohle je přímo dýňová pocta! Jako salát nebo hlavní pokrm, špagety ze dvou druhů dýní a červené řepy zalité sofistikovaným dresinkem mají něco do sebe. Živá varianta na italský způsob plná výživných látek. Tenhle pokrm chutná každému!

 

 

Raw proteinový nápoj 

Kakaový proteinový drink se spirulinou a ořechovým mlékem

Výživný a delikatesní nápoj z kvalitního dýňového proteinu a mandlového mléka, doplněný zelenou spirulinou pro extra porci energie. Vybavte se jím na cesty nebo do kanceláře a buďte za všech okolností fit a plni energie. 

 Dortíky Halloween

 

Dýňové dortíky Halloween

Dobrota pro divokou halloweenskou noc. Muškátovou tykev doplňují pekanové ořechy, datle, mandlová pasta a dochucuje skořice s vanilkou. Sladké, pod kterým jihnou i strašidla!