Chuť českého babího léta v limitovaných Lifebarkách

Chuť českého babího léta v limitovaných Lifebarkách

Švestková a hrušková. Dvě dokonalé české podzimní tyčinky!

Rozhodli jsem se vzdát hold tomuto krásnému ročnímu období a hojnosti v českých zahrádkách a vytvořili jsme dvě nové tyčinky Lifebar. Ryze podzimní, ryze české.

První je Lifebarka švestková, která v sobě koncentruje sílu švestek, výživu z vlašských ořechů a prohřívací schopnost skořice. 

Druhá tyčinka, Lifebar hrušková, v sobě neobvykle spojuje sladkost hrušek s osvěžující mátou.

Lifebar švestka BIO RAW E-SHOP LIFEBAR ŠVESTKOVÁ BIO RAW

Lifebar hruška BIO RAW E-SHOP LIFEBAR HRUŠKOVÁ BIO RAW

Obě tyčinky jsou samozřejmě plně BIO a RAW, z českého ovoce, bez přidaných cukrů, bez lepku a sladidel. Jednoduše té nejlepší kvality a chuti, jak jste u Lifefoodu zvyklí.

Tyčinky si nyní můžete koupit ve zdravých výživách nebo v našem e-shopu. Vyrobili jsme pouze omezené množství, proto neváhejte, ať také ochutnáte.

Pan Kučera ve svém bio sadu farmy Rubín LužanyPravé české BIO ovoce

Tyčinky jsou z českého ovoce z bio farmy Rubín u Českého ráje, kde již čtvrtou generací hospodaří rodina Kučerových. Jejich sady mají certifikace bio a jejich ovoce je skutečně vyhlášené. Kučerovi farmaří na svém statku již od roku 1947, a již tehdy pěstovali švestky, ale také meruňky, ořechy a jablka. Jsme rádi, že lze získat již kvalitní české ovoce v BIO kvalitě. Není to nikterak snadné a i proto se české sedláky, který se na tuto cestu vydají, snažíme podpořit. Zvelebují krajinu, která je dědictvím nás všech a jako takovou ji zase předáme my našim dětem.

Receptura jako alchymie chutí

Správné ingredience jsou klíčové, avšak aby se z nich stal opravdový produkt, je potřeba piplavé práce vývojového týmu. A receptury v Lifefoodu my naštěstí tradičně umíme. A také nás to nesmírně baví.

Wlasta, naše manažerka vývoje, např. k receptuře švestkové Lifebarky říká: "Původně jsme chtěli použít klasickou českou kombinaci švestka mák, která byla v čerstvém stavu úchvatná, ale vzali jsme v úvahu velkou tendenci mletého máku ke žluknutí, protože nepoužíváme žádné konzervanty a chtěli jsme, aby tyčinka chutnala prvotřídně i nějaký čas po výrobě, proto jsme tuto myšlenku opustili a sáhli po voňavé a zdravé skořici. Ta má mnoho benefitů, je vhodná i například pro lidi s inzulínovou rezistencí."

V hruškové Lifebarce je naopak máta, což je neobvyklá kombinace. "V hruškové Lifebarce zaujme svěží chuť máty a sladkost sušených hrušek. Mátu jsme rozetřeli s mandlemi na ten nejjemnější mandlovo-mátový krém, který tvoří podstatnou část složení. Před veverkami jsme zachránili i prvotřídní lískové oříšky, které spolu se sušenými kyselými třešněmi vytvářejí úžasnou strukturu a podtrhují celkovou chuť," vysvětluje Wlasta.

Obě tyčinky jsou výborné na trávení a také dodají spoustu zdravé energie a živin. 

Doufáme, že teď už jste tak podzimně naladěni, že zbývá jen jediným kliknutím objednat tu svou porci.

Vychutnejte si babí léto s ryze českými tyčinkami a dejte nám vědět na Instagram nebo Facebook, jak si své babí léto užíváte vy!